Kapalı ayakkabı modelleri

Kapalı ayakkabı modelleri

Günümüz modasına ayak uydurabilmek artık zorunluluk haline geldi diyebilirim. Bu moda konusu birçok alt katmanı da içinde barındırıyor. Bunlardan birisi de ayakkabı modası. Son günlerde tartışılan konuların başında gelen ayakkabılar için birçok seçenek firmalar tarafından müşterilerine sunulmuştur. Bizler de bu yazımızda en çok tercih edilen modellerin başında gelen kapalı ayakkabı modelleri ile sizleri bilgilendireceğiz.

Model Çeşitliliği Hat Safhada

Temel ihtiyaç olarak görülen ayakkabılar çeşitlilikte hat safhada olduklarını bizlere gösteriyor. Özellikle bayanlar için renk, model ve desenin önemli olduğu ayakkabı konusu hakkında sizlere tavsiyelerimiz var. Kapalı ayakkabı modelleri hakkında şunu söyleyebiliriz ki retro tip kapalı ayakkabılar önümüzdeki günlerde sıkça karşımıza çıkacak. Kalın ve kısa topuklara sahip olan ayakkabılar sayesinde eskiye ait hoş ve retro görünümleri ortaya koymanız basit olacaktır.

Takoz Model Ayakkabılara İlgi Büyük

Özellikle son günlerde pek çok kişide gördüğümüz takoz model ayakkabılar gelecekte de popülerliğini koruyacak gibi duruyor. Peki, takoz model ayakkabılar nasıl oluyor? Yüzey genişliğinde kalın topuklu ve yükselen bu tip ayakkabılar bot ve spor ayakkabı şeklinde karşımıza çıkabiliyor.

Renk Tonları

Renk konusunda bordo, siyah, bej ve kahverenginin genellikle ilk tercihler olduğunu söylemekte fayda var. Fakat kapalı ayakkabılarınız ile farklılık oluşturmak istiyorsanız bizim sizlere tavsiyemiz çok renklilikten yana olacaktır. Ayakkabınızda arayacağınız 2 veya daha fazla renk sayesinde kendi tarzınızı kolaylıkla ortaya koyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fantezi ayakkabı modelleri başlıklı makalemizde 2016 Fantezi ayakkabı modelleri, en güzel Fantezi ayakkabı modelleri ve yeni Fantezi ayakkabı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git