Gümüş Takı Modelleri

Gümüş Takı Modelleri

Gümüş takılar takılarında daha hoş ayrıntılar isteyen kadınlar için uygun takı çeşitlerindendir. En güzel gümüş takı modelleri arasında yer alan kolyeler ince ve kalın çeşitleri ile her kesime hitap eden modeller barındırmaktadır.

Gümüş takı modelleri arasında yer alan kolyelerin içinde uç kısımları ile dikkat çeken kolyelerde yer alır. Farklı objelerden meydana gelen takı uçları gümüş kolyelerde oldukça hoş görünür. Gümüş takı çeşitleri içinde küpelerde yer alır. Genellikle top küpe şeklinde olan bu modeller kulaklarda parlak ve göz alıcı duruşlarıyla oldukça uygun fiyatlardan satılırlar. Küpe, yüzük ve kolye gümüş takı modelleri de bulunmaktadır. Kolye ve küpenize eşlik eden yüzükler parlak taşlı modelleri veya sade modelleri ile ellerinizi süsleyen gümüş takı çeşitleri arasında bulunmaktadır. En trend gümüş takı modelleri arasında gümüş zincir bilekliklerde yer alır. Uç kısımları zincir orta kısmında gümüş bir obje yer alan gümüş bileklikler kollarınızı süsleyen nadide gümüş parçalarından biridir. Gümüş takılar arasında aynı zamanda yaka broşları da bulunmaktadır. En şık gömleğinizin üzerine gümüş şık bir broş takarak daha elit gözükebilirsiniz.

Gümüş takı modelleri arasında bulunan isim yazılı gümüş kolye modelleri son günlerde oldukça trend gümüş takılar arasında yer alıyor. Bunun yanında gümüş yüzük modellerinde de aynı şekilde harf yazılı olan gümüş yüzüklere sıklıkla rastlanıyor.

Gümüş Takı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Takı Modelleri, düğün Takı Modelleri ve hediyelik Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Gümüş Takı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet dedi ki:

    Kalp ve sonsuzluk işareti olan kolyeyi çok aradım ve sizin sitenizde buldum.
    Stoklar tükenmeden almanızı öneririm zor bulunan bir model

Sayfa başına git