Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Çiçekli gelin saçları gelinleri zarif gösteren zaç modelleri arasındadır. Saçların gelinlikle beraber estetik görünebilmesi için çiçekler saça tutturulur ve görselliği doyurucu bir model yapılır. Çiçekli gelin saçı modelleri içinde yer alan çiçekler genelde beyaz ve yapma çiçeklerden meydana gelir.

Çiçekli gelin saçı şekilleri içinde yer alan çiçekler kimi zaman renkli modellerden meydana gelir. Sarı, pembe ve mor gibi çiçekler saçların şekline göre uyarlanır. Bazı topuz modellerinde gelin saçına çiçekler iliştirilir. Özelliklede enseden topuz modellerinde renkli çiçeklerden faydalanılır. Sadece topuz modellerinde çiçekler kullanılmaz. Aynı zamanda; örgülü saç modellerinde de çiçeklerden faydalanılır. Çiçekli gelin saçı modelleri arasında yer alan örgü çiçekli gelin saçları örgülerin arasına iliştirilen beyaz çiçeklerle daha hoş görünür. Örgülerin arasına minik çiçekler yerleştirilerek daha estetik bir şekle getirilir. Çiçekler bazen saçta taç şekline getirilerek kullanılır. Renkli çiçekler taç şeklinde örülür ve baş kısmına yerleştirilir. Büyük çiçeklerden oluşan taç şekilleri gelinleri daha renkli bir hale getirir.

Bu çiçekler kurutulmuş çiçek görünümü verilen çiçeklerden meydana gelir. Mor ve pembe renkli çiçekler sıklıkla kullanılır. Çiçekli gelin saçı türlerinde büyük ve tek çiçek tipleri de kullanılır. Büyük çiçekler yan topuz modellerinde saçlara iliştirilir. Beyaz çiçekler her zaman için ilk tercihtir. Sizde gelin saçınızda çiçek kullanmak istiyorsanız büyük çiçeklerden yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gelin Topuzu Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gelin Topuzu Modelleri, en güzel Gelin Topuzu Modelleri ve örnek Gelin Topuzu Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git