Bebek Etek Modelleri

Bebek Etek Modelleri

Bebek etekleri genellikle örgü yada kumaş etek türlerinden meydana gelirler. Fırfırlar ve kurdelalar bebek eteklerinden çok sık kullanılır. Aynı zamanda renklerin özgürce kullanıldığı bebek eteklerinde pembe rengi en fazla kullanılan renklerden biridir. Bebek eteklerinde yer alan kumaş etek türlerinde en fazla kullanılan desenlerden biride; çiçek desenleridir. Çiçek desenleri pembe ve beyaz renklerden meydana gelir. Kloş kesim olan bu etekler bebeklerde mini etek olarak kullanılır. Bebek eteklerinde renkli lastik kemerlerde kullanılmaktadır. Bu kemerler bebeklerin rahatlıkla giyip çıkaracağı kemer türlerinden oluşur. En güzel bebek etek modelleri içinde; fırfırlı ve püsküllü etek modelleri gelmektedir. Penye bebek eteklerinin uçlarında yer alan püskül detaylar bebek eteklerini daha sevimli hale getirir. Bu eteklerin bazılarında ise çizgi film karakterleri yer almaktadır. Fırfırlı etekler ise daha çok özel günlerde tercih edilir. Kız bebekleri için kullanılan bu etekler içinde; tığ işi örgü bebek etekleri de bulunur. Yine çiçeklerden ve fiyonklardan oluşan bu eteklerde renkler iki renkten oluşmaktadır. Pembe ve beyaz gibi renklerin yanı sıra; yrşil ve pembe gibi renkler bir arada kullanılır.

Bebek eteklerinde kumaş olan modeller kimi zaman; cepli modellerden meydana gelmektedir. Popüler bebek etek tasarımları içinde yer alan cepli etek modellerinin yanı sıra üzerinde pullar yer alan bebek etekleri de bulunmaktadır.

2016 Bebek Etek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Uzun Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Uzun Etek Modelleri, en güzel Uzun Etek Modelleri ve yeni sezon Uzun Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git