Asimetrik Saç Modelleri

Asimetrik Saç Modelleri

Asimetrik saç kesimleri genellikle modern görünüm kazanmak isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Cesaret sahibi kadınların ilk tercihi olan asimetrik saç kesimleri genellikle açık saç rengine sahip kadınlar tarafından kullanılıyor.

Asimetrik saç kesimleri arasında ilk dikkat çeken model; bob tarzındaki saç kesimlerinde uygulanıyor. Bir tarafı uzun bir tarafı daha kısa olan asimetrik saç modelleri kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Saçlarınız cansızsa ve daha gür durmasını istiyorsanız bu tip asimetrik bir kesim kullanabilirsiniz.

Saç kesimim farklı olsun diye yeni bir model arıyorsanız; ön kısmı uzun arka kısmı kısa olan asimetrik saç modellerini tercih edebilirsiniz. Sarı saç tonlarında çok daha hoş görünen bu tip kesim yaşınızı da daha genç gösterecektir. Bu tip saç kesimini doğru olarak kullanabilmek için ön kısmını dışa doğru hareketlendirerek farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

Orta boylarda saç şekli kullanmayı seviyorsanız ön kısımları uzun arka kısımları biraz daha kısa olan asimetrik saç kesimlerini kullanmanız mümkün. Yüzünüz yuvarlaksa bu saç tipini yana doğru tarayarak kullanabilirsiniz. Uzun yüz tipine sahip olan kişiler bu modelin daha kısa bir formda kestirerek kullanabilirler. Saçlarınızın arka kısmını tamamen kısa kestirip ön kısmını yana doğru uzun bırakarak farklı bir saç modeli elde edebilirsiniz. Bu tip asimetrik saç kesimi daha modern bir duruş sergilemenizi sağlayacaktır.

Asimetrik Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git