2016 Sandalet Modelleri

2016 Sandalet Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan sandalet ayakkabılar, rahatlığına düşkün bayanlar için birbirinden farklı tasarımlar ile 2016 sandalet modelleri arasında sizlerin beğenisine sunuluyor.

Sizlerin de bildiği gibi sandaletler hem hafif hem de açık ayakkabılar oldukları için yaz aylarında giyilmek için oldukça elverişlidirler. Her kıyafetle de kolaylıkla uyum sağlayabilmesi sandaletleri bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almasını sağlamaktadır. 2016 sandalet modelleri’nde hem düz hem de topuklu tasarımlar bulunuyor. Eğer ayak sağlığınıza ve rahatınıza önem veriyorsanız düz sandaletler tam da size göre. Birçok markanın ürünleri arasında yer alan düz sandaletler elbise ve şortlara kullanıldığında hem şık bir görünüm oluşturmakta hem de rahatınızı sağlamaktadırlar. Uzun yürüyüşler yapmak isterseniz kıyafetinize uygun bir düz sandalet kullanabilirsiniz. 2016 düz sandalet modelleri’nde özellikle kemerli ve şeritli tasarımlar oldukça moda. Parmak arası ve şeritli olan sandaletler görünümleri ile de farklılık sağlamaktadır.

2016 sandalet modelleri arasında topuklu olan modeller de yer alıyor. Topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyen bayanlar için hem renk olarak hem de model olarak oldukça farklı topuklu sandaletler bulunuyor. Bu sezon özellikle dolgu topuklu sandaletler oldukça moda. Dolgu topuklu sandaletler diğer topuklu ayakkabılara nazaran daha rahat yürümenize olanak sağlayacaktır. Şık bir yazlık kıyafetinizi topuklu sandaletler ile tamamlayarak rahatlığınızdan taviz vermeden şık bir görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yaz sezonu için markaların renkli sandaletlerine göz atmanızı tavsiye ederim.

2016 Sandalet Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git