2016 Kışlık Gelinlik Modelleri

2016 Kışlık Gelinlik Modelleri

Kışlık gelinlik türleri uzun kollu gelinlik modellerinden meydana gelir. 2016 kışlık gelinlik modellerinde kollar genel olarak uzun yada yarım kol şeklindedir. Bazen uzun kollar farklı formlarla karşımıza çıkar. İspanyol kol gelinliklerde kış mevsiminde giyilen gelinlik türlerindendir.

Kışlık gelinlik modellerinde dantel gibi detaylar yine yaz mevsimi gelinliklerinde olduğu gibi kullanılabilir. Fakat kolların kesimi tamamen uzun detaylıdır. İspanyol kol ve uzun kol gelinlikler kış mevsimi için uygun gelinlik modellerindendir. Kışlık gelinliklerin alt kısmı tamamen saten veya tafta kumaşlardan meydana gelir. Prenses gelinlik modeller ide kış mevsimine uyan gelinlik türlerindendir. 2016 kışlık gelinlik modelleri arasında yer alan gelinlik modellerinden biride; balık etek gelinlik türleridir. Kuyruğu olmayan bu gelinlikler kış mevsimi için idealdir. Sizde kış mevsiminde gelinliğiniz batmasını istemiyorsanız balık eteğe sahip gelinlik türlerinden faydalanabilirsiniz. Balık etek modellerinin dışında kuyruğu olmayan gelinliklerde kış mevsiminde giyilir. Kuyruklu gelinlikler kış için ideal değildir.

Kış gelinliklerin de kollarda kimi zaman saten kumaşlarda kullanılır. Düğün gününde üşümemek için dantelden değilde; saten kumaşlardan yardım alabilirsiniz. Üst kısmı da tamamen kapalı olan bu gelinlikler sizi sıcak tutar. Yaka kısımı ve sırt bölgesi kapalı olan bu gelinlikler soğuktan korunmanızı sağlar. Dekolte gelinlikler soğuk havalar için uygun değildir ve bu nedenle gelinliklerde dekolteye yer verilmez.

2016 Kışlık Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dar Kesim Gelinlik Modelleri, en güzel Dar Kesim Gelinlik Modelleri ve şık Dar Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git