Zara Ceket Modelleri

Zara Ceket Modelleri

Ceketler, klasik giyimin en önemli parçalarından olurken, yine klasik giyimlerin yanı sıra, spor modelleri ile oldukça şık ve rahat giyimi de kullanıcılarına sunuyor. Her yıl oluğu gibi, yine bu yılda, pek çok ünlü modacı, en yeni kreasyonlar ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Elbette ki bunlar arasında bulunan zara ceket modelleri, yazlık, kışlık, klasik ve spor kesim modelleri ile en çok tercih edilenlerden.

Yazlık zara ceketler

Ceket kesimleri ve ince ayrıntılar ile yaz aylarının vazgeçilmezlerinden. Genel olarak slim fit kesimler, yani dar kesim ceket modelleri tercih edilebilir. Elbette ki yaz aylarına uygun olan renk tonları kullanılırken, genel olarak açık renkler bunlara eşlik ediyor. Krem, bej gibi renk seçenekleri, yazlık zara ceketler arasında oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

Kışlık zara ceketler

Tabi ki kış aylarında da hem bayan hem de erkek modeller zara ceket modelleri kapsamında. Bu modeller de klasik ve dar kesim seçenekleri ile birlikte, genel olarak, koyu renklerden tercih ediliyor. Klasik kışlık ceketlerde bayanlar siyah ve kahve tonlarından yardım alırken, erkeklerde bunlara ek olarak lacivert ya da mavinin diğer tonlarından seçimler yapabiliyor. Tabi ki bu ceketler, vatkalı olarak sunulurken, bayanlarda da farklı tasarımlar olan degaje yakalar tercihler arasında olabilir. Tüm bu modellere klasik ve spor kesim olarak ulaşmak mümkün iken, hem resmi giyimlerinizde hem de spor giyimlerde bunlardan seçim yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bolero Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bolero Ceket Modelleri, kısa Bolero Ceket Modelleri ve şık Bolero Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git