Zara Bayan Gömlek Modelleri

Zara Bayan Gömlek Modelleri

Zara bayan gömlek türleri içerisinde en çok kullanılan gömlekler kadınları zarif gösteren ayrıntılardan oluşan gömlek modelleri. Bu gömleklerde zarif detaylar kullanılmak istendiği için kadınları andıran çiçek tasarımlarına yer verilmiş. Şifon detaylı gömleklerde kullanılan çiçek figürleri gömlekleri daha estetik bir hale getirmiş. Zara gömlek türleri içinde; beyaz ve siyah renk karışımından oluşan gömleklerde bulunuyor. Bu gömleklerde kullanılan detaylar içinde bilekleri kalın manşet olan gömleklerde mevcut. İnce bilekleri daha zarif gösteren bu gömlekelrde renkler yine sade ve pastel tonlardan meydana geliyor.

Zara gömlek koleksiyonu içinde; çizgili gömleklerde mevcut. Boyuna değil enine çizgiler aksine kadınları daha estetik göstermiş. Beyaz üzerine lacivert yada siyah çizgi kullanılarak tasarlana bu gömleklerin yakaları kısa olan modellerden meydana geliyor. Sivri yaka haricinde koleksiyonda birçok yaka tipine de rastlamak mümkün. Hakim yaka gömlekler daha kalın kumaşlardan oluşuyor. Zara gömlek tasarımları arasında kareli gömleklerde bulunuyor. Tasarımlar içinde en çok görülen ekose gömlek renkleri; bordo ve siyah. Kadınların severek kullandıkları mor rengide siyah çizgileriyle birlikte ekose gömleklere daha cool bir görünüm kazandırıyor. Kadınların severek üzerlerinde taşıdıkları gömleklerde şeritli gömlek türleri de bulunuyor. Bu gömlekler beyaz renklerden meydana gelen ve kenarlarında siyah şertiler bulunan gömlek türlerinden oluşuyor. Zara gömlek koleksiyonunda pembe, siyah, beyaz, kırmızı ve mavi gibi renklere bu sene daha çok rastlayacaksınız.

2016 Zara Bayan Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git