Yüzük Fiyatları

Yüzük Fiyatları

Yüzükler modellerine ve yapılış malzemelerine göre çeşitli fiyatlara satılmaktadır. Yüzük fiyatları buna uygun olarak çok yüksek fiyat aralıklarında da seyredebilir.

Yüzük modellerinde en fazla kullanılan tek taş yüzüklerin pırlanta modelleri 1400 liradan satılmaktadır. Ortası tek taş kenar kısımları sıralı taşlar halinde bulunan bu pırlanta yüzüklerin 1800 veya 2000 liraya olan modelleride bulunmaktadır. Yeşil altın yüzük fiyatları ise sade modellerde 320 liradab satılmaktadır. Dört tırnaklı yeşil altın tek taş yüzükler ise 229 liradan satılmaktadır. Çift gümüş alyans yüzükler ise 140 liradan alıcı bulmaktadır. Üzeri desenli ve örgü desenli yüzükler 285 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.Gümüş yüzüklerin bazı modelleri tek taş yüzüklerden meydana gelmektedir. İçerisinde love yazısı olan bu yüzükler aşkın simgesi olarak kullanılmaktadır.İçerisinde love yazılı olan bu tek taş gümüş yüzükler ise; 99 liradan başlayan fiyat aralıklarında satılmaktadır. Yine gümüş modellerinden meydana gelen lale yüzükler ise uygun fiyatları ile kadınlara geniş bir yüzük yelpazesi sunmaktadır. 49 liradan başlayan fiyatlarla satılan bu yüzükler ekonomik olduğu içinde sıklıkla tercih edilir.

Üzerinde kalp bulunan altın yüzükler kenarlarında yer alan taşları nedeniyle oldukça gösterişlidir. Altın kaplama bu yüzüklerin fiyatları ise; 210 liradan başlamaktadır. Genç kızların kullandıkları altın kaplama sonsuzluk yüzükleri ise; 149 liradan başlayan fiyatlarla satılır.,

2016 Yüzük Fiyatları

Bir önceki yazımız olan İnci Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İnci Takı Modelleri, en güzel İnci Takı Modelleri ve şık İnci Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yüzük Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. songül dedi ki:

    bunlarda gerçekten bir emek var hepsi birbirinden güzel

Sayfa başına git