Yüksel bel etek modelleri

Yüksel bel etek modelleri

Son yıllarda, aslında daha geçmiş yılların moda rüzgârları esiyor öyle değil mi? Geçtiğimiz70’li ve 80’li yıllarda, etek belleri oldukça yüksek kesimler ile tasarlanıyordu. Yıllardır yüksek bel modası kendini göstermeyi başarmış ve bayanların memnuniyetini kazanmıştı. Yine son yıllarda bu moda rüzgârı eserek, yüksel bel etek modelleri en yeni kreasyonlar ile bayanlara sunuluyor.

Kalem etekler

Klasik giyim tercih eden bayanların, kalem eteklerden tercihleri gerçekleştirilirken, yırtmaç detaylar ve yüksel bel kesimleri her zaman ön planda. Nostaljik bir hava yansıtarak, klasik giyimin en önemli parçalarından olan kalem eteklerden tercihlerinizi gerçekleştirirken, yandan ya da arkadan yırtmaçlı olan çeşitleri sizlere yardımcı olabilir.

Mini etekler

Aslında geçtiğimiz yaz sezonunda, yüksel bel etek modelleri arasında, mini etekler oldukça fazla kullanılıyordu. Birbirinden farklı renk çeşitliliği bu eteklerde kendini gösterirken, pile ve fırfır detayları oldukça şık tasarımları bayanlara sunmaktaydı. Yine 2016 yaz sezonu için de, mini etekler, en güzel detayları ile tüketicilerine sunulacak gibi görünüyor.

Sade etekler

Her zaman desenli ve karışık renk modeller tercihleriniz arasında olmayabilir. Daha çok klasik ya da sade giyime önem veren bayanlarımız için, lacivert, siyah ya da kahve tonları bu eteklerde tercihlerden olabilir. Kullanılan kemer detayları da şıklığı ön plana çıkartırken, geniş ya da dar kemerler, yapılan tercihler arasında. Tabi ki bu eteklerde, zincir detaylı kemerlerde oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

Bir önceki yazımız olan Yırtmaçlı etek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yırtmaçlı etek modelleri, şık Yırtmaçlı etek modelleri ve yeni Yırtmaçlı etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git