Yırtmaçlı etek modelleri

Yırtmaçlı etek modelleri

Daha çok yaz sezonu için uygun olan yırtmaçlı etek modelleri, son yıllarda hem bahar aylarında hem de yaz aylarında kullanılabilmektedir. En derin yırtmaçlara sahip etekler olduğu üzere, klasik etek türlerinden de oldukça şık yırtmaçlar sizlerin seçimlerinden olabilir. Kısaca, renk çeşitliliği ve modeller kapsamında bilgiler vererek, sizlere yardımcı olalım.

Derin yırtmaçlı uzun etekler

Bir elbise gibi görünen uzun etekler, derin yırtmaçlar ile şekillendirildiğinde, gerçekten şık ve gayet de çekici bir görünüm kazanabilmenizde yardımcı oluyor. Diz kapak üzerinden başlayarak, eteğin bitimine kadar uzanan yırtmaçlar, farklı süslemeler kullanılarak şekillendirilebilmektedir. Yırtmaç bölgelerinde, püsküller ya da fermuar detayları da görebilmek mümkün iken, direkt olarak sade tasarımlar ile sağdan ya da soldan yırtmaçlı eteklere de ulaşabilmeniz kolaydır.

Klasik etekler

Yine klasik eteklerde de, yırtmaçlı etek modelleri oldukça fazla tercih ediliyor. En yeni sezon ürünü olarak sizlere sunulurken, siyah, kahve tonları kış aylarının tercihleri arasında. Arkadan yırtmaçlı modeller bulabileceğiniz gibi, yine derin yırtmaçlı ürünlerde olduğu gibi, önden yırtmaçlı çeşitler de sizlere destek verebilmektedir.

Yırtmaçlı kalem etekler

Klasik giyimin mükemmel bir gösterisi olan kalem etekler, yüksel bel olarak tercih edilirken, ön bölgesinde alan yırtmaç detayları da şıklığınızı iki katına çıkarabilir. Eğer ki bulunduğunuz yer de biraz daha fazla dikkat çekmek istiyorsanız, kalem kesim, kırmızı bir yırtmaçlı tasarım, doğru bir seçim olabilir.

Bir önceki yazımız olan Uzun Kalem Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Uzun Kalem Etek Modelleri, kışlık Uzun Kalem Etek Modelleri ve şık Uzun Kalem Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git