Yeşil bluz modelleri

Yeşil bluz modelleri

Bayanların günlük hayatında kullandıklarıyeşil bluz modelleri, yine bu sezon en yeni tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. En yeni kreasyonlar ile açıklanan modeller, yuvarlak yaka çeşitlerinden V yaka modellere kadar büyük bir ürün kartelasına sahiptir.

Yuvarlak yaka bluzlar

Bayanların daha çok sade ve şık tercihlerinde, yuvarlak yaka kesimleri göz önüne geliyor. Yeşil renk çeşitliliği, farklı tonlar ile sizlere hizmet verirken, asimetrik ya da simetrik kesimlere sahip ürünler tercihleriniz arasında olabilir. Elbette ki bluz üzerinde yer alan işlemeler ya da broş süslemeler, daha şık ve farklı tasarımları ortaya koymaktadır.

V yaka modeller

Yine yeşil bluz modelleri, V yaka çeşitleri ile de bayanlara sunulmaktadır. V yaka modeller, genel olarak yaz aylarında tercih edilse de, kumaş türüne göre kış sezonuna uygun ürünlerde bulabilmek kesinlikle mümkündür.

Uzun bluz çeşitleri

Bayanların tercih ettikleri modeller arasında, sadece kısa kesimler yer almıyor. Elbette ki uzun bluzlarda, yeşil çeşitleri ile bayanların hizmetindeyken, asimetrik kesim detayları oldukça göz kamaştırıcı.

Uzun kollu bluzlar

Kış aylarında daha çok uzun kollar tercih edilirken, kol uçlarında bulunan detaylar da bluzlar için önemlidir. Moda tasarımcılarının en yeni tasarımları ile sunulan bu modellerde, bel bölgesinde bulunan kemer detaylar ve uzun kollular, tercihleriniz arasında olurken, yaz sezonu için en iyi şekilde dizayn edilen kısa kol ve yuvarlak yaka modelleri de tercih edilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git