Yeşil abiye modelleri

Yeşil abiye modelleri

                Bayanlar bir abiye seçerken, her zaman renk çeşitliliği hakkında kararsız kalabilmektedir. Elbette ki günümüzde, moda tasarımcıları, en güzel tasarımlarında pek çok farklı renk bulundururken, yeşil abiye modelleri de oldukça yaygın olarak tercih edilebilmektedir.

Straplez yaka seçenekleri ve daha pek çok farklı yaka detayı ile sizlere destek olan bu modeller, askı seçeneklerine ve kesim detaylarına göre yeni tasarımlar ile trend ürünler arasında bulunuyor. En yeni kreasyonlar açıklanırken, yeşil modellerde şu tasarımlar dikkatinizi çekebilir.

Dantel detaylı modeller

Gayet tabi bayanların dikkat ettikleri detaylar arasında dantel işlemeler yer alacaktır. Sizlere bel bölgesinde, yeşil dantel detayı işlenmiş bir modelden bahsedelim. Kol tipi olarak askılı ve kapama özelliği gizli fermuar olan bu model, maksi model olarak sizlere sunulmaktadır. Straplez yaka tipi olan bu model de, yine göğüs detayında da dantel işlemeler kullanılmıştır. Çift ince askılara sahip olması ile birlikte, balık kesimi ile şıklığı her zaman ön planda tutacak gibi görünüyor.

Kolsun yuvarlak yaka abiyeler

Yine yeşil abiye modelleri arasında, kolsuz yuvarlak yaka modeller de tercihleriniz arasında olabilir. % 95 polyester ve % 5 elastan olarak üretilen bir model, etek boyu diz üstü olarak belirlenirken, kapama özelliği olarak da, arkadan bir fermuar kullanılmıştır. Bu modellere tamamen yeşil tonlarında ulaşabileceğiniz gibi, üst bölümünde yer alan farklı renk kullanımlarından da destek alabilirsiniz. Kalem etek kesimleri de yine abiyeler de kullanılacak bir tür olabilir.

Bir önceki yazımız olan Saç Bandı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Saç Bandı Modelleri, şık Saç Bandı Modelleri ve yeni Saç Bandı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yeşil abiye modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hayat dedi ki:

    Yeşili hayat tarzına dönüştüren bayan arkadaşlarımız için tasarlanmış güzel modeller.

Sayfa başına git