Yeni Sezon Mont Modelleri

Yeni Sezon 2016 Mont Modelleri

Yeni sezonla beraber mont modelleri de farklı şekillerde ve renklerde bayanların moda anlayışına uygun biçimde ortaya çıkmaya başladı. 2016 yeni sezon mont modelleri içinde; yakası kürklü olan spor mont modelleri severek giyilecek olan mont türlerinin başında yer alıyor.

Spor mont türleri daha çok beli kemerli olan modellerden meydana geliyor. Haki renkli yakası kürklü olan spor montların belinde yer alan gold detaylı kemerler spor montları daha gösterişli hale getiriyor. Spor mont türleri içinde bulunan kabarık montlar sizi sıcak tutarak renkli detaylarıyla içinizi de ısıtacak. Bu montlar genelde bel kısmında biten modelleri ile daha pratik bir şekilde kullanım kolaylığı sağlıyor. Spor montların yanı sıra; klasik kesimli olan mont modelleri de bulunuyor. Kaşe montlar farklı dizayndaki yaka detayları ile klasik kıyafetlerinizle giyebileceğiniz mont türleri içinde bulunuyor. 2016 en güzel mont modelleri içinde; dizlere dek uzanan mont modelleri de yer alıyor. Bu montlar kabarık detaylı ve daha çok uzun modellerden meydana geldiği için her yaşta kadın tarafından rahatlıkla giyiliyor.

Mont türleri içinde iç kısımlı desenli olan mont türleri de yer alıyor. Kapişonlu olan bu modellerde kapişondan belirgin şekilde ortaya çıkan bu desenler montlarınızı kıyafetlerinizle birlikte uyumlu şekilde giymenizi sağlayacak. Aynı zamanda ön kısımda yer alan büyük düğme detaylı montlar dikkat çekici modelleriyle kadınların tercihlerine hitap eden mont türleri arasında bulunuyor.

Yeni Sezon mont modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Mont Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Mont Modelleri, yen Koton Mont Modelleri ve yeni sezon Koton Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git