Yeni Sezon Kışlık Damatlık Modelleri

Yeni Sezon Kışlık Damatlık Modelleri

Damatlık modelleri özellikle de kış aylarında çok güzel kombinler ile karşımıza çıkmaktadır. Yani bize göre kışlık damatlık modelleri daha hoş ve daha farklı tasarımlara sahiptir. Yani bahar ya da yaz dönemlerine nazaran daha farklı tasarımlara sahip olan kış sezonundaki damatlıklar ile farkınızı, tarzınızı ortaya koyabileceğinizi belirtmek isteriz. Kış sezonundaki damatlıklar yaz sezonundaki damatlıklara nazaran daha fazla ayrıntıya sahip diyebiliriz. Ayrıca kış aylarında yapılan düğünler hem gelin, hem damat hem de kıyafetler ile diğer sezonlardaki düğünlere nazaran daha farklı, daha değişik ve bir o kadar da eğlenceli olmaktadır.

Ayrıca gelinliklerin yaz aylarına göre daha kapalı, kollarının uzun kollu, dekoltenin azaltılması gibi kurallara uyulduğu gibi aynı şekilde de damatlıkların da buna daha uygun olması gerekeceğini belirtmeliyiz. Kışlık damatlık modelleri ile karşımıza çıkan modellerde en çok göze batan aksesuarlar ise yelek, gömlek, papyon ve son olarak ta yakaya takılmış olan yaka çiçeği göze takılmaktadır. Bu şekilde kombini tamamlayıp çok güzel bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Ayrıca kış aylarında yapılan düğünler diğer aylara nazaran daha romantik bir hava kattığı için bu dönemdeki damatlıklarınızı da buna göre daha romantik, daha etkileyici seçmeniz gerekebilir. Bu püf noktayı da gözlerden kaçırmamak gerekmektedir. Fakat kış ayları için üretilmiş olan damatlık modelleri yaz aylarına göre daha az model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeni Sezon Kışlık Damatlık Modelleri

Bir önceki yazımız olan Baharlık damatlık modelleri başlıklı makalemizde 2016 Baharlık damatlık modelleri, marka Baharlık damatlık modelleri ve rahat Baharlık damatlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git