Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri

Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri

Yeni sezon deri ceket modelleri arasında belde biten deri ceketler oldukça popüler. Aynı zamanda yandan fermuarlı olan bu modellerde; düğmeli klasik modellerde bulunur. Senenin moda renkleri arasında; bordo, taba, yeşil ve siyah rengi bulunmaktadır. Fermuar detayları çok olan deri ceketler yeni sezonda bayanları daha gösterişli hale getirecek. Kapitone dikişili olan deri ceketler daha çok omuzlarda görülen detaylarıyla farklı bir görünüm sergilemenizi sağlayacak. 2016 deri ceket türleri arasında bele oturan uzun ceket modelleri de yer alıyor. Beli kuşaklı olan deri ceketlerde dizlere kadar uzanan tasarımlarda yer alıyor. Gizli cebe sahip olan bu modellerde A kesim deri ceketler oldukça popüler.

Kapişonlu deri ceket tasarımlarında ise daha çok bebe yaka modeller kullanılıyor. Bebe yaka deri ceketlerde yakaları taş işlemeli olan deri ceketler oldukça popüler. Bu ceket modellerinde yakası kürklü modellerde bulunuyor. Aynı zamanda klasik deri ceketlerin abiye modellerinde yakası inci işlemeli olan deri ceketlerde yer alıyor. Şal yaka deri ceket türleri kısa belleri ve zımbalı ayrıntıları ile severek giyilen deri ceket türleri içinde bulunmaktadır. Zımba detaylı deri ceketler daha çok omuzlarda görülen zımbaları ile salaş giyim için uygun deri ceketler arasında yer almaktadır. Deri ceketlerde trend olan modellerden biride; alt kısmı saçaklı olan deri ceketler. Saçaklar bazende kol detaylarında görülmektedir.

Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yarım Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yarım Ceket Modelleri, açık renk Yarım Ceket Modelleri ve desenli Yarım Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git