Yeni gömlek modelleri

Yeni gömlek modelleri

Gençlerin üniversite hayatında ve okul hayatında hayatlarının vazgeçilmezi olarak gördükleri gömleklerde yeni sezon ürünleri tanıtıldı. Hem tek renk klasik, hem renk geçişli spor modeller ile dikkat çeken yeni sezon ürünlerinde kalite ve şıklık bir hayli artmış olarak görülüyor.

Yeni tasarım ürünler

Özellikle iş hayatında her gün gömlek giyen baylar için yeni tasarım olan kolay ütülenebilir gömlekler yeni sezonda büyük ilgi görecek. Özel dikim şekli ve özel kumaşı ile yıkandıktan sonra diğer kumaşlara kıyasla çok daha rahat ve çok hızlı şekilde ütülenebilen yeni gömlek modelleri oldukça kullanışlı ve şık. İş hayatına uygun olarak tek renk beyaz ya da ince çizgili modellerin sıklıkla görüldüğü bu kolay ütülenebilir gömlekler iş hayatında bulunan bayların hayatını bir hayli kolaylaştıracak gibi gözüküyor.

Renk geçişi trendi

Klasik gömlekler tek renkli ya da ince çizgili olarak tasarımına devam ederken bu sene spor tarz gömleklerde renk geçişi trendi başladı. Üretilen yeni gömlek modellerinde gömleğin alt kısmı ile yaka kısmı arasında renk geçişi yapılması oldukça şık ve değişik bir tasarım oluşturuyor. Bu renk geçişinde beyaz ile açık mavi, turuncu gibi pastel renkler sıklıkla kullanılmaktadır. Özel tasarım bu gömlekler birçok firma tarafından sitemizden satışa sunulmuştur. Yeni sezonda piyasaya sürülen tüm gömlek modelleri sitemizde görseller ile desteklenerek sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Vakko erkek gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Vakko erkek gömlek modelleri, Vakko erkek gömlek modelleri fiyatları Vakko erkek gömlek modelleri ve yeni sezon Vakko erkek gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git