Yazlık Hırka Modelleri

Yazlık Hırka Modelleri

Yazlık hırka modelleri kadınların yaz günlerinde giymeyi tercih ettikleri dış giyim ürünlerinden biridir. Yazlık hırka çeşitlerinde genellikle penye çeşitleri ilk sırada yer alır. Önden düğmeli ya da bel bağlamalı yazlık hırkalar açık renk pantolonlarla oldukça hoş görünür. Yazlık hırka çeşitleri içerisinde beli kısa olan salaş hırkalarda bulunmaktadır. Bu hırkalar genellikle uzun elbiseler üzerine giyilir. Salaş oldukları için dar pantolonlar ile de tercih edilebilir. Yazlık hırka tasarımları içerisinde yer alan hırkalardan biri de önü düğmeli ince triko hırka çeşitleridir. İnce triko hırkalar dökümlü gömleklerin üzerine giyilebildiği gibi tişörtler üzerine de tercih edilebilir.

Yazlık hırkalar aynı zamanda uzun hırka modellerinden meydana gelir. Bu hırka modellerini tesettürlü kadınlarda severek kullanır. Yazlık hırkalar arasında örme hırkalarda kullanılmaktadır. Örme hırkalar delikli modelleriyle yaz günleri için oldukça uygundur. Çift renkli penye hırkalar yaz günlerinde en fazla giyilen hırka çeşitleri arasında bulunmaktadır. Gövdesi yeşil ve şerit kısımları sarı olan penye hırkalar iki renkli formlarıyla her kıyafetinize uyum sağlarlar. Yazlık hırka tasarımları içinde kolları yarasa kol tarzı olan hırkalarda bulunmaktadır. Bu hırkaların etek kısmı da oldukça geniştir. Dar badilerle beraber uyumlu şekilde giyilebilirler. İsterseniz yazlık hırka türünü beyaz, sarı, yeşil, pembe renklerinden seçerek yaz mevsimine uygun daha iyi tercihler yapabilirsiniz. Siyah renk genellikle delikli hırka modellerinde tercih edilir.

2016 Yazlık Hırka Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Atkı Modelleri başlıklı makalemizde bayan 2016 Atkı Modelleri, çocuk 2016 Atkı Modelleri ve erkek 2016 Atkı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git