Yazlık Gelinlik Modelleri

Yazlık Gelinlik Modelleri

Yaz düğünleri şüphesiz ki en çok tercih edilen düğünler arasındadır . Gerek hava koşulları gerekse de yazın vermiş olduğu mutluluk ve aşk hissi bu tercihte ki en büyük etkenlerdendir. Özellikle genç kızların hayallerini süsleyen o mutlu gün de kendilerini prenses gibi görmek isterler. Yazlık gelinlik modelleri bu konuda telaşlı genç kızların düğün için en büyük problem olarak gördükleri gelinlik seçme sorununu çözmede en büyük yardımcılarıdır. Modellere bir göz atıldığında kabarık ve katlı gelinlik modellerinin oldukça ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Kabarık ve katlı olmasının yanında uzun kuyruk taşıyan gelinliklerde rağbet oldukça fazla görünüyor.

Kabarık ve katlı model sevmeyen bayanlar içinde seçenekler mevcut. Modellere bir göz gezdirildiğine sade ve balık etekli gelinliklerde göz dolduruyor. Model seçimlerine  baktığımız zaman gelin adaylarımızın askılı gelinlik modelleri, straplez gelinlik modelleri ve dekolteli gelinlik modellerini özellikle tercih ettiklerini söyleyebiliriz.  Bu modellerin en  göze çarpan tarafı ağırlıklı olarak işlenmiş dantel işlemeler. Kabarık ve dantelli gelinlik modellerine alternatif olarak sunulan saten gelinlik modelleri henüz o kadar popüler olamamasına rağmen gelecek günlerde vitrinlerdeki yerini alacak gibi görünüyor.

İster kabarık ve gösterişli ister sade ve zarif olsun bütün gelinliklerde vazgeçilemeyen unsur olan gelinlik aksesuarları da koleksiyonlara bakınca kadınların gözlerini alamadıkları diğer etkenlerden birisidir. Özellikle bayanların en çok göstermek istediği tarafı olan zarafeti gösterme konusunda  yaz gelinlik modelleri bu isteklerine tatmin edici cevaplar verecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git