Yazlık Damatlık Modelleri

Yazlık Damatlık Modelleri

Düğün gecelerinin diğer yıldızı olan damatlar özel günlerinde damatlıklarıyla beraber göz kamaştırırlar. Yaz mevsimi için tasarımcılar, neon renklerden meydana gelen damatlık modellerini damatların zevkine sunarak şık olmalarını kolaylaştırıyorlar.

Damatlık modellerinin yaz mevsimi için olan tasarımlarında yelekli takımlar dikkati çekiyor. Pantolon ile ceketin içine giyilen yelekler damatlara daha elit bir görünüm kazandırıyor. Siyah damatlıklar en fazla kullanılan renklerin arasında yer alıyor. Krem ve gri renk damatlıklarda yazlık damatlık modellerinin içinde bulunuyor.

Yeleklerde önden düğmeli olan yelek modelleri batı modasının esintilerini damatlıklar üzerine de yansıtıyor. Bol düğmeli yeleklerin üstüne giyilen fit ceketler damatların gelin ile uyum içinde şık olmasını kolaylaştırıyor. Damatlık modellerinde daha fit bir görünüm sergilemek istiyorsanız yaz sezonu için dar paça pantolon modellerini tercih edebilirsiniz.

Gecenin prensesi olan gelinlerin yanına uyum sağlamak için; saten damatlık modellerini tercih edebilirsiniz. Yazlık damatlık modelleri içinde saten damatlıklar bu yıl zirve yapacak. Gösterişli kumaştan meydana gelen saten damatlıkların yakalarında yer alan soft desenler damatların çabasız bir şıklık sergilemelerini sağlayacak. Düğün gününüzde gözler sizin üzerinizde olacak.

Yaz mevsimi için bir diğer damatlık modeli ise; ince çizgilerden tasarlanmış damatlıklar. Boyuna çizgiler damatları daha uzun boylu göstereceği gibi, ince çizgilerle beraber daha estetik görünmelerini de kolaylaştıracak. Bu damatlık modellerini papyonla değil renkli fularlar kullanarak gecenin önemine uygun şekilde kombinleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git