Yazlık bayan gömlek modelleri

Yazlık bayan gömlek modelleri

Her mevsim, her kesim tarafından giyilen gömlekler, yaz aylarında da bayanlar için oldukça farklı modellere sahip. En çok aranan ve beğenen yazlık bayan gömlek modellerine gelecek olursak:

Transparan gömlekler

Özellikle uzun kollu, yaka ve kollukları hariç transparan, renkli yahut sade kumaşlarla oluşturulmuş bu gömlekler, gömleğin altına giyeceğiniz, gömlekle zıt renkli sutyen ya da askılılarla sıra dışı bir görünüm sağlamakta. Kumaş, işlemesiz olabileceği gibi, işlemeli yahut dantelli transparan gömlekler de, klasik zevkli bayanlara hitap ediyor. Genellikle Jean kombinlerde revaçta olan bu gömlekler, hem ferah hem de seksi bir görünüme sahip. Seçeceğiniz dantel işlemeli yahut taşlı transparan gömlekler ise yaz aylarında gece hayatının vazgeçilmez bir parçası.

Kolsuz, fit gömlekler

Daha zarif yapılı bayanlar için bir numaralı tercih olabilecek bu yazlık bayan gömlek modelleri, kolsuz ve genellikle tek renkli dikilmekte; sade olanları, Jean kombinleriyle günlük hayatta; daha klasik olanları ise iş hayatında yahut özel davetlerde kullanılabilmektedir. Bu model, özellikle sırt kısımlarında görülen dantel işlemelerle, ya da yaka kısmına eklenmiş hareketli şal benzeri ve gömlekle aynı renk kumaşlarla klasik bir görüntüyü yakalıyor. Günlük hayatında sıra dışı bir görünüm yakalamak isteyen bayanlar ise, bel kısmı bağlamalı ve göbeği açıkta bırakan kolsuz gömlekleri tercih etmekte. Şortlarla kombin edildiğinde, yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu gömlekler, desenli kumaşlarla salaş bir görünüm de verebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Vakko erkek gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Vakko erkek gömlek modelleri, Vakko erkek gömlek modelleri fiyatları Vakko erkek gömlek modelleri ve yeni sezon Vakko erkek gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git