Uzun Kolye Modelleri

Uzun Kolye Modelleri

Uzun kolye türleri dar kıyafetlerle bir arada daha estetik görünen kolye türlerinden biridir. Uzun kolye modellerinin içinde yer alan geometrik figürlerden oluşan kolyeler son günlerin trend kolye modelleri arasında yer alıyor.

Uzun kolye türleri lame rengiyle bir arada daha fazla kullanılır. Uç kısmında üçgen, kare, daire, püskül, çeşitli taşlar ve figürler bulunan uzun kolyelerde kimi zaman değişik renkli objelerde kullanılır. Turkuaz rengine sahip olan kimi objeler kolyelere renklilik kazandırır. Uzun kolye türleri kimi zaman iç içe geçmiş uzunlu kısalı zincirlerden oluşur. Hareketli bir görüntü sağlayan bu modellerde uç kısımda metalik parayı andıran pullar yer alır. İç içe geçen kolyeler bu objelerle birlikte daha dikkat çekici hale getirilir. Uzun kolye modelleri içinde kum boncuklardan meydana gelen kolyelerde yer alır. İnce bir ipe dizilmiş olan renkli boncuklar uzun kolye şeklinde de kullanılabilir. Kıyafetinizin rengine göre yapabileceğiniz renkli boncuk kolyeler kimi zaman iç içe geçmiş halde kullanılır.

Son günlerin popüler uzun kolye türleri içinde; ucunda renkli tüy olan modeller sıklıkla kullanılıyor. Yeşil, kırmızı ve kahverengi gibi renkli tüyler uzun kolyelere hareketli bir görünüm kazandırıyor. Baykuş figüründen de ilham alınan uzun kolyelerde trend kolyeler arasında. Gözleri parlak taşlardan tasarlanan baykuş figürü uzun kolye türlerinde sıklıkla kullanılıyor.

2016 Uzun Kolye Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Uzun Kolye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. veli dedi ki:

    Çiçekliyi sevgilime alabilirim hoşuma gitti

Sayfa başına git