Uzun Kazak Modelleri

Uzun Kazak Modelleri

Uzun kazaklar basenleri kapatan ve diz üzerinde uzunlukta olan kazak modelleridir. Tek renk uzun kazaklar olabildiği gibi renkli uzun kazak modelleri de mevcuttur. Uzun kazaklarda delikli örgülerde sıklıkla kullanılır.

Uzun kazak türleri arasında yer alan kazaklar genelde rahat kesimlerden oluşur. Kazaklarda rahat ve salaş bir görüntü vardır. Haliyle bu kazaklar içinde rahat etmemeniz imkansız. Uzun kazak türlerinde yarasa kazak modelleri de kullanılır. Yarasa kollu kazaklar uzun kazaklarda kullanılarak kol kısımlarında da rahatlık sağlanır. Uzun kazak modelleri genellikle bisiklet yaka modellerden meydana gelir. V yaka uzun kazaklar genellikle tercih edilmez. Peluş ve yün uzun kazaklar kış günlerinde sizi oldukça sıcak tutan kazak türlerindendir. Uzun kazaklarda geniş yakalara sahip olan boğazlı kazak modelleri de yer alır. Gevşek boyun formuna sahip kazaklar salaş giyinmek istediğiniz zamanlarda size yardım eden kazak modellerindendir.

Kayık yaka uzun kazak türlerinin arasında çiçekli ve bol figürlü uzun kazaklarda yer alır. Çiçekli kazaklarınızı daha düz renklerle birlikte kullanarak kendinize uzun kazak kombinleri elde edebilirsiniz. Uzun kazaklarda hayvan figürleri de bol miktarda kullanılır. Aynı zamanda kırçıllı uzun kazaklar kadınların severek giydikleri kazaklar arasında yer alır. Kenar kısımları asimetrik kesim olan uzun kazaklar her kıyafetle uyum sağlayan uzun kazaklar arasında yer alır.

Bir önceki yazımız olan Çizgili Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çizgili Kazak Modelleri, bayan Çizgili Kazak Modelleri ve erkek Çizgili Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git