Uzun Elbise Modelleri

Uzun Elbise Modelleri

 

Bayanlarımızın tesettür giyime önem vermesi ile birlikte, günümüzde birbirinden farklı tesettür markası bulunmakta, farklı tasarım ürünleri ile hizmetlerini sunmaktadır. Yeni sezon ürünler ile birlikte, moda tasarımcıları renk ve desen seçeneklerine de önem vererek, bayanların ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere oldukça güzel ürünleri piyasaya sürüyor.

Günümüzde trend halinde olan tesettür kıyafetlere göz atacak olursak eğer, uzun elbise modelleri farklı seçenekleri bayanlara sunabilmektedir.

Taş Süslemeli Elbiseler:

Tesettür elbiseler günlük hayatta giyildiği üzere artık birçok şekilde giyilebilir elbiselerde pırıltılı taşlı süslemeler yapılmakla beraber daha farklı nikâh törenlerinde giyilebilir. Taşlarla etek uçlarına işlenebilmekte boyun bölgesinde kullanılmakta farklı birçok şekilde ve tarzda kullanmak mümkün, gümüş taş süslemeli modelleri, bel hizasından etek detaylarına kadar uzanan tasarımları ile yardımcı olacaktır.

Dantel Ve tül Elbiseler:

Tesettürde artık dantel ve tül de çok fazla öne çıkmaktadır. Elbiselerde tül ve dantel detayını görmekteyiz. Etek uç noktalarında ise tül detaylar farklı bir hava katarken, yine uçlarında yer alan dantel kesimlerde, elbiselerinizin en güzel halini ortaya koyabiliyor. Tül ve dantel detaylarının bayanlarda farklı bir yeri olurken, tüm bu bahsedilen modeller de bu tasarımlara ulaşabilmeniz oldukça kolaydır. Daha farklı desen ve renk seçeneklerinden sahip olmak istiyorsanız, kırmızının ve bordonun tonlarında olan, üzerinde farklı işlemeleri bulunan uzun elbise modelleri de sizlerin tercihlerinden olabilir.

Uzun Elbise Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Uzun Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde abiye Uzun Elbise Modelleri 2016, gezmelik Uzun Elbise Modelleri 2016 ve günlük Uzun Elbise Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Uzun Elbise Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayşe dedi ki:

    Uzun elbisemi yeni aldım ama bunları görünce pişman oldum keşke önce buraya baksaymışım

Sayfa başına git