Uzun Bot Modelleri

Uzun Bot Modelleri

Kış mevsiminde severek giyilen botlar çeşitli şekilleriyle kadınların vazgeçemediği modeller arasında yer alıyor. Uzun bot modelleri içinde bulunan bot türleri kimi zaman hareketli detaylar içerirken kimi zaman ise sade modelleriyle tercih sebebi oluyor.

Uzun bot türleri arasında zımbalı ve ponponlu modeller en beğenilen bot türleri arasında bulunuyor. Yan kısımlarda yer alan ponponlu detaylar gençler arasında sevilerek giyilen modeller arasında bulunuyor. Zımbalı modeller dizlere dek uzanan şekilleriyle beraber son derece trend olan modeller arasında. Zımbalar kimi zaman botların yan kısmınada uyarlanarak kadınları stil sahibi gösteriyor. Uzun bot türleri içinde; püsküllü ve saçaklı modellerde bulunuyor. Genelde süet ve deri bot türlerinde kullanılan saçaklı çizme ayrıntıları severek giyilen modeller arasında bulunuyor. Uzun botlar içinde; yan tokalı botlarda bulunuyor. Süet botlarda daha estetik görünen yan tokalar botların görselliğini artırıyor. Uzun bot modelleri fermuarlı modelleriyle de göz kamaştırıyor. Yandan ve arka kısımdan boydan boya uzanan fermuar detayı parlak fermuar şekliyle botları daha estetik bir görünüme sokuyor.

Çok bağcıklı olan uzun bot türleri gençlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bol bağcıktan oluşan bu botlar kadınların severek kullandıkları bot türlerinden. Siyah deri çizmeler ve salaş botlar bu kategori içinde yer alıyor. Kapitone desenli uzun botlar bol bağcıklı modelleriyle karşımıza çıkıyor.

2016 Uzun Bot Modelleri

Bir önceki yazımız olan Erkek Bot Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Bot Modelleri, marka Erkek Bot Modelleri ve ucuz Erkek Bot Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git