Tunik Yelek Modelleri

Tunik Yelek Modelleri

Farklı Giyim Seçenekleri

Bayanların günümüzde en çok giysilerine önem vermektedirler. Dış görünüş onlar için her zaman önemlidir. Farklı tarzı olan bayanlar ayni ürünleri de kullanabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de Tunik modelleridir.

Tunikler her şekilde farklı parçalarla kombin yapılabilir. En çok pantolonlarla kullanılan bir parça olarak kullanılan tunikler için bir önemli olan aksesuar da takılardır. Tuniğe göre takı da kıyafet konusunda önemli bir uyumdur. Bunu o kadar güzel kombine etmek gerekir ki farklı giyim seçenekleri ne takı sırıtmalı ne de fazla kaçmalıdır.

Takılar:

Tuniklerin en güzel tamamlayıcı her zaman takılardır. Tabi ki tuniğinize göre seçeceğiniz takılarda değişiyor. İddialı modeli olan, geometrik kesimli tüllü dantel detaylı gibi modellerde aksesuarı minimumda tutarak tuniğin modelini göstermesine izin vermek gerekiyor. Daha sade modellerde ise uzun kolyelerin ve taşların ve diğer takıların keyfini çıkarabiliriz. Düz renk bir tunik ile kullanacağımız üst üste takılmış kolyeler büyük kolye modelleri hem çok şık hem de çok keyifli bir tarz için ideal seçim olacaktır.

Ne Giydim Nasıl Giydim:

Bir kıyafette önemli olan ne giydiğin ve nasıl giydiğindir. Kombin etmek bazen kadınları zor bir duruma sokmaktadır. Bunlardan birisi de tuniğin kullanım alanı ve ne şekilde kullanılması gerektiğidir. Bayanlar tuniğin modeline göre altına nasıl bir pantolon giyeceğini seçmelidirler. Pantolon giyilmiyorsa nasıl uygun tayt giyilebilir denemelidirler. Bol tuniklerde dar pantolon tercihiniz olsun.

Tunikleri farklı birçok mağaza da uygun fiyata bulabilirsiniz. Sizde kendinize er zaman daha uygun ve yakışan bir kombin yapmayı ihmal etmeyin.

Tunik Yelek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Tunik Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Tunik Ceket Modelleri, şık Tunik Ceket Modelleri ve yeni Tunik Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git