Top Küpe Modelleri

Top Küpe Modelleri

Top küpeler küçük ebatlarıyla oldukça narin görünen küpe çeşitlerinden biridir. Top küpe modelleri arasında altın ve taşlı küpe modelleri de yer almaktadır.

Top küpeler dış kısmı parlak olan modelleri de içerir. Dış tarafı benekli olan top küpeler ayrıca incili modelleriyle de göz doldurur. Top küpeler içinde renkli küpelerde yer almaktadır. Renkli top küpeler spor kıyafetlerle daha hoş görünür. Top küpeler yuvarlak modellerden meydana geldiği için daha küçük görünür. Top küpelerin bazı modelleri ise üzeri tamamen taşlarla süslü modellerden meydana gelir. Dış kısmı beyaz yada renkli taşlarla süslü olan top küpe modelleri altın yada gümüş modellerden meydana gelmektedir.

Bu tip küpelerin bazı modelleri ise dış kısmı ince çizgili detaylardan meydana gelen modellerden meydana gelir. Kadınların severek kıllandıkları bu modellerde renkli küpe çeşitleri de yer almaktadır. Top küpeler arasında yer alan kalpli top küpe modelleri üzerinde yer alan taşlar ve çeşitli nazar boncuğu süsleriyle beraber oldukça şıktır. Top küpelerde yer alan parlak taşlar ve nazar boncukları kulaklarda oldukça zarif durur. Tamamen nazar boncuğundan meydana gelen top küpelerde bulunmaktadır.

Top küpelerin bazı modelleri ise sallantılı modellerden meydana gelir. Kulak da oldukça sevimli görünen bu renkli küpeler sallantılı modelleri ile klasik kıyafetlerle de bir arada kullanılır.

2016 Top Küpe Modelleri

Bir önceki yazımız olan İnci Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İnci Takı Modelleri, en güzel İnci Takı Modelleri ve şık İnci Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Top Küpe Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nurgül dedi ki:

    normalde bu tarz küpeleri pek sevmem ama bunlar göze baya estetik görünüyor

Sayfa başına git