Tesettür Şal Modelleri

Tesettür Şal Modelleri

Tesettürlü kadınların eşarplardan daha fazla tercih ettikleri şallar son derece farklı ve renkli modelleri ile tesettürlü kadınların tercih ettikleri modeller arasında yer alır. Tesettür şal modelleri arasında bulunan renkli şallar yaz günlerinin vazgeçilmez şallarından biridir.

Tesettür şal türleri içinde büyük desenler oldukça önemlidir. Özelliklede büyük desenli çiçekler tesettür şal modellerinde sıklıkla kullanılır. Neon renklerden meydana gelen çiçekli şallar renkli tarz seven kadınların ilk tercihleri arasındadır. Tesettür şal türlerinin içinde etnik desenli şallarda yer alır. Geometrik desenlerden meydana gelen etnik şallar tesettürlü kadınların imajlarını destekleyen şal modelleridir. Tesettür şal modelleri içinde düz renk şal modelleride yer alır. Sadece tek renkten oluşan ve belli bir desen barındırmayan şallar renkli giyim için tercih edilebilir. Mavi, yeşil, kırmızı ve lacivert gibi şallar tek renk şalların en fazla kullanılan renklerinin başında gelir. Şal türleri arasında yer alan pauntiyeli şalla spor tesettür kıyafetler beraber sıklıkla kullanılır. Pembenin üzerine lacivert puantiyeler oldukça freş bir görünüm yakalamanızı sağlar.

Tesettür şal türleri içinde uç kısımları saçaklı olan şal modelleri de yer alır. Krem, kahverengi, mavi gibi renklerde daha fazla kullanılan saçaklı şal modelleri hareketli görüntüleriyle tercih edilen şal türlerindendir. Leopar desenli şallar tesettürlü kadınların sıklıkla kullandıkları şallar arasındadır. Leopar modası şalda eski popülaritesini devam ettirirken sizde leopar bir şal alarak bu modaya ayak uydurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altın Bilezik Modelleri başlıklı makalemizde 14 şubat Altın Bilezik Modelleri, 2016 Altın Bilezik Modelleri ve atasay Altın Bilezik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git