Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri

Her yıl olduğu gibi, yine 2016 sezonunda da birbirinden güzel ve yeni tasarımlara sahip tesettür gelinlik modelleri bulabilmek mümkündür. Moda tasarımcılarının yeni kreasyonları yavaş yavaş açıklanırken, bayanların daha çok tercih ettiği modeller arasında şunlar yer alabilir.

Taşlı kabarık gelinlikler

Zaten gelinlik modellerinde en çok tercih edilenlerden birisi, kabarık modellerdir. Geçmiş sezon ürünlerde, gösterişe daha az önem verilse de, 2016 gelinliklerde, taş detayları ve süslemeleri ile oldukça gösterişe açık olan çeşitler bulabilmek mümkündür.

Beyazların içerisinde taş detayların güzelliği, ilgilerinizi üzerinize çekecek gibi dururken, bu detayların, boydan boya olabilmesi mümkün iken, gelinliğin belirli kesimlerinde de ufak detaylar ile sizlere sunulması mümkün olabilmektedir.

Dantelli gelinlikler

Yine bayanların oldukça fazla tercih ettikleri arasındadır. Eğer ki genel olarak beyaz tesettür gelinlik modelleri tercih ediliyorsa, beyaz dantel ya da gold dantel detayları ile tercihler yapabilirsiniz. Beyaz üzerine krem ya da bej renkler ile dantel süslemeler de mümkün olabilmektedir.

Yine bu detayların komple olabilmesi mümkün iken, kabarık bölümlerin dantelli olması da tercih edilebilir.

Eşarp ile uyumlu detayları

Eğer ki, kombine oldukça önem veriliyorsa, moda tasarımcılarının yeni sezon sunduğu bu modellere uygun eşarp seçeneklerine de göz atılabilir. Dantel detaylarının gelinlik detayları ile uyum içerisinde olması, bayanları daha şık ve düzenli gösterebileceği için, düğün günü, ilgi odağı olabilmesini kaçınılmaz bir hale getirebilecektir.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git