Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyim her geçen gün daha da yaygın hale geliyor. Bu sebeple daha fazla çeşit ve alternatif karşımıza çıkıyor.

Yeni Sezonda En Yeni Modeller

Tesettür giyimde en çok tercih edilen kıyafetlerden biri elbisedir. Elbiseler hemen her ortam için uygun kıyafetler olduğundan dolayı hanımlar arasında oldukça rağbet görür. Tesettür giyimin yaygınlaşması her zevke uygun tesettür elbise modellerini karşımız çıkartıyor.

Tesettür elbiselerde daha çok dökümlü modeller ilgi görüyor. Volanlı etekler ve geniş kollar hem rahatlık hem de şıklık katan ayrıntılardan birkaçı. Ayrıca kemer, kuşak, büyük düğmeler, işlemeler de zarif detaylar. Yeni sezonda en göze batan ayrıntı ise pek çok modelde kullanılan yöresel motifler. Otantik motiflerle zenginleştirilen elbiseler bu sezonda da karşımıza sıklıkla çıkacak.

Trendleri Yakalayın

Renk olarak ele alındığında sonbahar kış sezonuna uygun renkler vitrinlerde bizleri karşılıyor. Daha çok gri, krem, kahverengi ve siyah tonlarında tercih edilen tesettür elbise modelleri hem gençlerin hem de orta yaşlı bayanların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış.

Elbise tercihlerinde en önemli noktalardan bir tanesi de kendi vücudunuzu iyi tanımanızdır. Eğer ki fazla kilolarınız olduğu düşünüyorsanız mümkün olduğunca dökümlü, koyu renklerde ve yatay desen ve ayrıntılardan uzak durmanız gerekir. Ayrıca bir beden büyük alma fikrinden de kaçınmalısınız.

Tesettür giyime olan ilginin büyümesiyle çoğalan talep, binlerce renk ve yüzlerce model elbise arasından tercih yapma şansı doğuruyor. Doğru tercihlerle en iyi kombini yapmak da size düşüyor.

Bir önceki yazımız olan Uzun Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Uzun Elbise Modelleri, abiye Uzun Elbise Modelleri ve siyah Uzun Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Tesettür Elbise Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Huriye dedi ki:

    Bir tesettürlünün bu kadar renkli modelleri bulması çok zordur.

Sayfa başına git