Tesettür Abiye Kıyafetleri

Tesettür Abiye Kıyafetleri

Genel olarak düğün, davet, mezuniyet ya da kına geceleri için özenle seçilen tesettür abiye kıyafetleri, özel yemeklerde ve iş yemeklerinde de bayanların tercihlerinden olmuştur. Son zamanlarda tesettür giyim öncüsü pek çok farklı marka, en güzel tasarımlarını sizlere sunarken, ünlü moda tasarımcıları bu konuda çeşitliliklere önem vermiştir. Eğer ki bayanların oldukça sık göz attığı ürünlerden bahsedecek olursak, koyu renk abiye kıyafetlerden bahsedebilmemiz mümkündür.

Siyah abiye kıyafetler

Renk çeşitliliğin oldukça fazla olması ile birlikte, siyah ve benzeri koyu renkler, bayanların her zaman ilgisini çekmiştir. Tabi ki bu kıyafetlerde kumaş türü önemli olurken, pamuklu ve ipeksi yapıya sahip olan modellere göz atabiliriz.

Parlak siyah kumaşa sahip olan tesettür abiye kıyafetleri, gümüş işlemeleri ile gözleri dolduruyor. En ünlü moda tasarımcılarının ortaya koyduğu modeller de altın renk işlemeli modeller de bulabilmek mümkündür. Ön tarafı nakışlı olan modeller de son sezon ürünlerde tercih edilirken, kesimler de oldukça dikkat çekiyor.

Balık kesim modeller

Yine diğer elbiselerde olduğu gibi, tesettür abiye modellerinde de balık kesimler bulabilmek mümkündür. Abartılmayacak derecede vücut hatlarınızı belirgin hale getirmek için, balık kesim modellerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yırtmaçlı modeller

Etek detaylarının oldukça farklı olması ile birlikte, içleri astarlı olan ve etekleri yırtmaçlı olan modellerde trend olarak gösterilebilir. Birbirinden farklı desen ve renk seçenekleri ile bu modellerden seçimlerinizi yaparak, gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Tesettür Abiye Modelleri, şık Tesettür Abiye Modelleri ve yeni Tesettür Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Tesettür Abiye Kıyafetleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayfer dedi ki:

    Gayet güzel çeşitler, renkli seven bayan arkadaşlarım bunları değerlendirebilirsiniz.

Sayfa başına git