Tek Taş Yüzük Modelleri

Tek Taş Yüzük Modelleri

Tek taş yüzükler kadınların ellerini süsleyen ve zarafetlerini perçinleyen yüzükler arasında bulunmaktadır. Tek taş yüzük modelleri içinde tam tur yüzükler en fazla kullanılan modellerdendir.

Tek taş yüzük çeşitleri içinde; çapraz model yüzük türleri de bulunur. Çapraz modellerde de yoğun taşlar bulunur. Bu yüzükler gümüş olabileceği gibi altından da yapılabilir. Tek taş incili model yüzüklerde bulunmaktadır. Tek taş yüzüğünüz de daha zarif bir model istiyorsanız incili modellerde tam size göredir. Tek taş beyaz altın yüzükler ince modelleri ile estetik parmaklara en çok yakışan yüzük çeşitlerindendir. Pırlanta tek taş yüzükler yüzüklerinde pırlanta modeli tercih eden bayanlar için uygundur. Tek taş yüzük modelleri arasında yer alan elmas modeli yüzükler gündelik kullanım içinde idealdir. Hem şık hemde rahat kullanım sağlayan bu yüzükler gençler tarafından da tercih edilir. Balık modeli tek taş yüzükler son günlerin en popüler yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Balık figürünün göz kısmında yer alan tek taş yüzük parmağı tam tur dolanarak hoş bir detay edilir.

Tek taş yüzük türleri içinde en bilindik olan beyaz altın yüzükler sıklıkla kullanılır. Zarif tek bir taşa sahip olan bu yüzükler genelde alyanslarla beraber kullanılmak üzere küçük ebatlı tasarlanmıştır. Kare tek taş olan yüzük türleri de son günlerin en çok takılan yüzükleri arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Tek Taş Yüzük Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hülya dedi ki:

    kalpli olan küçük yüzüğü tüm bayan arkadaşlarım beğenmiştir eminim 🙂

Sayfa başına git