Tek Omuz Gelinlik Modelleri

Tek Omuz Gelinlik Modelleri

Gelinlerin en özel günlerinden biri olan düğün gecesinde zarif hatlarına güvenen genç kızların tercih ettikleri gelinlik modellerinin başında tek omuz gelinlikler geliyor. Omuzlarının estetik görüntüsüne güvenen genç kızlar tek omuzlarını açıkta bırakarak farklı gelinlik modelleri kullanıyorlar.

Yeni sezonda tek omuz gelinlik modelleri yine birbirinden zarif modelleriyle karşımıza çıkacak. Tek omuz gelinliklerde bu yıl daha çok; güpür, dantel ve beyaz inci işlemeler yer alıyor. Straplez gelinliklere tül ile uyarlanan tek omuz detayının üzerinde görülen işlemeler genç kızların estetik anlayışıyla oldukça uyumlu. Fırfırlı etek modellerini seven gelin adayları bu yıl oldukça şanslı. Fırfır detaylı gelinlik modellerinin omuz kısımlarında da fırfırlara yer verilerek daha hareketli bir görüntü sergilenecek.

Gelinliklerin omuzlarında yer alan tek askı modelini abartmak istemiyorsanız; tek sıra ve inciden oluşan askı modellerini tercih edebilirsiniz. Omzunuzun tamamını kapatmak istemiyorsanız; tek sıra inciden meydana gelen omuz detaylı gelinlik modellerini severek kullanacaksınız. Tek omuz gelinlik modelleri arasında yer alan; ve soft görünüşüyle gelinliklerin saf ve doğal haline yakışan tek omuz gelinlik tasarımlarından biride; sade görünümüyle tercih edilecek olan saten omuz detayı. Üzerinde hiç bir taş ve işleme bulunmayan bu modellerde gelinler sadece güzellikleri, saç ve makyajları ile ön plana çıkmak isterler. Sizde düğününüz için natural bir tek omuz gelinlik seçmek istiyorsanız; yalın gelinlik modellerini tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git