Taşlı Ayakkabı Modelleri

Taşlı Ayakkabı Modelleri

Taşlı ayakkabı türleri içinde her tarafı taşlı olan yada sadece ön kısmı büyük taşlarla süslenmiş olan modeller bulunmaktadır. Taşlı ayakkabı türlerinde yer alan modeller genellikle siyah yada gri gibi renklerden meydana gelir. Bu renk ayakkabılarda beyaz taşlar daha hoş görünür. Gri ve siyah ayakkabılarda beyaz taşlar zarif göründüğü için kadınlar arasında daha çok tercih edilir. Taşlı ayakkabı tasarımlarında önü ve arkası açık ayakkabılarda bulunmaktadır. Ön ve arkası açık olan topuklu ayakkabılarda beyaz renk taşlı süslemeler ayakkabıları daha hoş gösterir.

Taşlı ayakkabı türlerinde gelin ayakkabıları da bulunur. Beyaz ayakkabılar taşlarla süslenerek gelinliğe uygun estetik ayakkabı modelleri tasarlanır. Aynı zamanda renkli topuklu ayakkabılarda taşlı tasarımlar yer alan modelleriyle oldukça şık görünür. Pembe platform topuklu renkli ayakkabılarda görülen taşlı detaylar topuklarda ve hatta taban kısımlarında bile kullanılır. Bilekten bağlamalı önü açık topuklu taşlı ayakkabılarda bulunmaktadır. Babet modellerinde de taşlı tasarımlar bulunur. Babetlerin ön yada arka kısımlarında bulunan taşlar babetleri daha klasik bir şekle büründürür. Taşlı ayakkabılar çoğu zaman abiye kıyafetlerle bir arada giyilir. Taşlı ayakkabı türlerinde sandalet boğazlı ayakkabılarda yer alır. Boğazlı sandalet ayakkabılarda bileği taşlı ayrıntılardan meydana gelen sandaletlerde bulunmaktadır. Taşlı ayakkabılarda boti tarzı ayakkabılarda yer alır. Bilekleri tamamen kapatan bu modellerde beyaz taşlar oldukça sık kullanılır. Beyaz taşların yanı sıra kimi zaman siyah, pembe ve gri gibi parlak taşlarda kullanılır.

2016 Taşlı Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Kapalı ayakkabı modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kapalı ayakkabı modelleri, en güzel Kapalı ayakkabı modelleri ve şıkKapalı ayakkabı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git