Takı Yastığı Modelleri

Takı Yastığı Modelleri

Takı yastıkları bebekler için kullanılan yastık modellerindendir. Takı yastıkları erkek veya kız bebek cinsiyetine göre değişerek farklı modellerde karşımıza çıkarlar. Takı yastığı modelleri erkek bebeklerde mavi, kız bebeklerde ise pembe renktedir.

Takı yastıkları tüllerle, boncuklarla ve renkli detaylarla süslenerek kullanılır. Yastıkların çevresinde yer alan renkli fırfır detaylar ve işlemeler takı yastıklarını göz alıcı hale getirir. Kız bebeklerin takı yastıkları pembe iken; erkek bebeklerin takı yastıkları mavi olarak tercih edilir. Takı yastıklarının farklı modellerinde yastıklar etemin işi ile işlenerek bebeklere uygun hale getirilir. Kız bebeklerin takı yastığı küçük kız resmi ile süslenirken, erkek bebeklerin ki ise; küçük erkek resmi ile süslenir. İşlemeler renkli ve oldukça estetiktir. Takı yastığı modelleri içinde; fiyonklu takı yastıkları da yer almaktadır. Üzerinde renkli kelebek figürü olan yastıklarda genellikle kız bebekler için kullanılır. Üzerinde isim yazan takı yastıkları da bulunmaktadır. Bebeğin ismi renkli keçelerle yastığın üzerine işlenir.

Üzerinde maşallah yazılı takı yastıkları da bulunmaktadır. Beyaz rengin üzerine işlenen gri maşallah yazısı çocuklar için son derece uygundur. Siz isterseniz pembe üzerine değişik renklerde maşallah yazısı yazdırabilirsiniz. Şeker şeklinde tüllerle süslenmiş olan takı yastıkları da bulunmaktadır. Bebeklere uygun olan bu takı yastıklarının görünümleri de son derece sevimlidir.

2016 Takı Yastığı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Düğün Makyajı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Düğün Makyajı Modelleri, en güzel Düğün Makyajı Modelleri ve en şık Düğün Makyajı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Takı Yastığı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet dedi ki:

    Maşallah desenli yastığa gözüm sürekli kaydı nedense baya bi dikkat çekiyor

Sayfa başına git