Süet Erkek Ayakkabı Modelleri

Süet Erkek Ayakkabı Modelleri

Süet erkek ayakkabılar yazlık, mevsimlik ve kışlık modelleri ile erkeklerin ayaklarını süsleyen modellerden biridir. Son derece şık görünen bu ayakkabılarda önü bağcıklı modellerde bulunmaktadır. Süet ayakkabı tasarımları arasında altı kalın kışlık ayakkabı türleri de bulunmaktadır. Ön kısmı bağcıklı olan bu ayakkabıların burun kısmı da yuvarlaktır. Özel günler için giyilen süet ayakkabıların yan toka detayı bulunan ayakkabı çeşitleri de vardır. Bu ayakkabılar daha çok düğün ve kokteyl gibi özel günler için tercih edilir. Erkek süet ayakkabı modelleri içinde casual olarak giyilen ayakkabılarda bulunmaktadır.

Süet ayakkabılar arasında botlarda yer almaktadır. Bu bot türleri ise bilekten yukarıda ve yan lastikli modelleri ile sevilen bot türleri arasındadır. Süet kullanımı zor olduğu için kış aylarında fazla tercih edilmez. Bu nedenle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı çeşitleri içinde yer alır. Ayakkabı türleri arasında bulunan süet ayakkabılarda spor ayakkabılarda bulunur. Deri ve süet karışımı olan bu ayakkabılarda kahverengi süet kullanılır. Ön ve yan tarafında metal detay olan süet ayakkabılarda bulunmaktadır. Bu ayakkabılar kimi zaman püskül detaylar bulunur. Bu ayakkabılar keten pantolonlarla bir arada kullanılabilir. Süet ayakkabı türleri siyah dar paçalı pantolonlarla da oldukça uyumludur. Genellikle siyah rengi kullanılır. Kahverengi süet ayakkabılar yine kahverengi deri parçalarla bir arada kullanılarak daha estetik hale getirilirler.

2016 Süet Erkek Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bay Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bay Ayakkabı Modelleri, kışlık Bay Ayakkabı Modelleri ve yazlık Bay Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git