Spor Saç Modelleri

Spor Saç Modelleri

Gündelik hayat içerisinde kullanabileceğiniz en rahat saç modellerinden biride; spor görünümlü saçlardır. Rahatlık açısından size kolaylık sağlayan spor saç modelleri pratik yapılışlarıyla da kullanışlı   saç modellerdendir.

Örgü atkuyruğu modellerini spor saç olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay olan örgü saç modelleri rahat kullanımı açısından da sıklıkla tercih edilir. Saçlarınızı örgü atkuyruğu şeklinde kullanmak istiyorsanız; saçlarınızı tepeden toplayarak uç kısmını örebilirsiniz. Dakikalar içerisinde oldukça spor görünümlü bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

Spor saçlara sahip olmak istiyorsanız yanlardan yarım şekilde toplanmış saç stilini de tercih edebilirsiniz. Bir tel tokayla yapabileceğiniz bu modeli gündelik hayat içinde kullanabileceğiniz gibi spor yaparken bile pratik şekilde kullanabilirsiniz. Spor saç modelleri arasında yer alan bir diğer model de; yüksek topuz modelidir. Saçlarınızı yüksek şekilde topuz yapmak için tepede topladığınız saçları kendi çevresinde döndürerek topuz yapabilirsiniz. Topuzun salaş olmasına dikkat edin. Spor bir görünüm elde etmek için yan taraflardan tutamlar çıkararak kullanabilirsiniz.

Topuz modellerinde spor bir görünüm elde etmek için örgü topuz modelini de deneyebilirsiniz. Saçınızın ön kısmından bir tutam ayırarak yan tarafa doğru örebilirsiniz. Daha sonra saçlarınızın diğer kısımlarını tepede toplayarak yine spor görünümlü bir topuz yapabilirsiniz. Koşarken yada spor yaparken de yaptığınız saç modelini kullanabilirsiniz. Özellikle sokak trendleri arasındaki yerini alan spor kesim ve stillerini 2016 yılında daha fazla göreceğiz.

Spor Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git