Spor Pardesü Modelleri

Spor Pardesü Modelleri

Spor pardesüler gençler tarafından tercih edilen pardesü modellerindendir. Spor pardesülerin heraketli detayları çok fazla olduğu için genç kadınkar tarafından sevilerek giyilir. Spor pardesü modelleri arasında en dikkat çeken model ise; kapşonlu modellerdir. Kot pardesülerde bu pardesülerin başında yer alır.

Spor pardesüler içinde A kesim ve önü fermuarlı olan pardesülerde yer alır. Genellikle düz renklere sahip olan bu pardesüler spor ayakkabı ve babetlerle beraber giyilir. Spor pardesüler arasında Mevlana kesim pardesü türleri de yer almaktadır. Geniş bir kesime sahip olan bu pardesüler salaş giyinmek isteyen kadınların ilk tercihleri arasındadır. Son derece sportif bir görünüme sahip olan bu pardesülerle istediğiniz gibi spor kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Spor pardesüler içinde; beli ince kemerli pardesü modelleri de yer alır. Bu tip spor kesime sahip olan pardesünüzle kot pantolonunuzu rahat şekilde kombinleyebilirsiniz. Belinize takacağınız ip detaylı kemerler spor pardesünüzün modelini daha hareketli hale getirecektir. Spor pardesü modelleri içinde yer alan renkli pardesüler renkleri ve modelleriyle oldukça farklıdır. Düz renk kıyafetlerle harika şekilde kombinlenebilirler.

Renkleriyle dikkat çeken spor pardesüler arasında; kırmızı, sarı, mor, yeşil ve neon renklerden meydana gelen spor pardesüler bulunmaktadır. Bu pardesüleri kombinlerken diğer kıyafetlerinizin daha sade renklerden meydana gelmesine özen göstermelisiniz. Spor pardesülerde detaylar daha fazla olduğu için hareketli modelleri tercih etmeli ve pardesünüzde koyu renklerden uzak durmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Kot Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kot Pardesü Modelleri, şık Kot Pardesü Modelleri ve yeni Kot Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git