Şortlu Mayo Modelleri

Şortlu Mayo Modelleri

2016 yılına yaklaşmamız olmamız ile birlikte, gelecek yaz sezonu için yeni ürünler için tasarımlar son hızla devam ediyor. Yine bu yıl da bayanlara şortlu mayo modelleri, en güzel tasarımlar ile sunulurken, askılı ve askısız seçenekler eşlik edebilecektir.

Askılı mayolar

Bahsedilen şortlu seçeneklerde, kalın ve ince askılı mayolar tercihlerden olabilir. Bayanların farklı zevkleri olabildiği gibi, kullanım rahatlığı da önemli bir yere sahiptir. Standart askılı modeller olduğu gibi, ayarlanabilir askı özellikleri de istediğiniz zaman askılardan kurtulabilmenize yardımcı olacaktır.

Askısız mayolar

Eğer ki güneş yanık izlerini sevmiyor ve tamamen bronzlaşmak istiyorsanız, askı izlerinden kurtulabilmek için, şortlu seçenekler arasında bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Askı derdinden kurtulmanızı sağlayan bu ürünlerde, göğüs sıktırmalı özelliği ile yine de rahat bir kullanım sunabilecektir.

Takım mayolar

Alt ve üst ürün olarak içi parça halinde şortlu mayo modellerine ulaşabilirsiniz. Yani, göbek bölgeniz açık kalacak şekilde şort ve üst mayo olarak tercih edebilirsiniz. Bunlarda da renk uyumu sağlanmış en özel ürünler bayanların beğenisine sunulacaktır. Aynı renk olabileceği gibi, birbirinden farklı renk tonları da takım halinde sizlere sunulabilir.

Desenli mayolar

En ünlü tasarımcıların koleksiyonları arasında bulunan desenli mayolar, yaz renkleri bir arada tutularak tasarlanmaktadır. En güzel renk tonları ile dizayn edilirken, desenler sade ya da daha karmaşık olabiliyor. 2016 yazı için en güzel modellerden seçimler yaparak, kumaş seçenekleri arasından da çeşitlilik bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seksi Bikini Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Seksi Bikini Modelleri, kırmızı Seksi Bikini Modelleri ve şık Seksi Bikini Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Şortlu Mayo Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayşe dedi ki:

    Çok güzel modelleriniz var acaba yeşil renkte elinizde var mıdır?

Sayfa başına git