Sophia Tolli Gelinlik Modelleri

Sophia Tolli Gelinlik Modelleri

 

İki bin on beş yılının bitmesine az bir zaman kaldı yeni sezon trend gelinlikler ve modelleri hakkında her gün yeni bir haber ve modeller ortaya çıkmaktadır. 2016 yılında evlenecek bayanların en son çıkan gelinlik modellerini de araştırması bu durumda çok normal bir hal aldı.

Sade ve Şık Gelinler:

Her kadın hayatında en güzel gelinlik modelini giymek ister. Bunun içinde çok bir çabaya girerler. Kabarık ve taşlı gelinlikler daha ön planda olabilir fakat günümüzde artık her şey daha sadeleşmiştir. Gelinlik modelleri de bunlardan bir tanesidir. Sade bir gelinlikle bile göz kamaştırabilirsiniz. Dantel ve tülden detayları daha fazla ön plandadır. Etek uçlarında tül detayları ve dantel işlemelere yer verilebilir. Sade gelinliklerde taş detayını çok görmeyiz. Etekleri kabarık ve abartılı bir şekilde olmaz. Düz çok kabarık olmadan aşağı doğru iner. Kolları askılı ya da dantel ve tülden kollar dikilebilir.

Kabarık Gelinlikler:

Sade değil de biraz daha gösterişli gelinlik giymek istiyorsanız kabarık modeller tam sizin aradığınız seçimlerdir. Son zamanların gözdesi haline gelen prenses model gelinlikler genellikle taşlarla süslemesi yapılarak etekleri tüllerden oluşmaktadır. Şık taş işlemeli detayları sizi daha özgün ve güzel kılar. Zarafetiniz ve güzelliğiniz daima sizinle olacaktır. Detaylarını taş ve simli kumaşlardan alabilmektedir. Sophia gelinlik modelleri bu tür gelinlik seçimleri için size örnek bir yol göstermektedir. Her şekilde modele ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git