Sonbahar Kiğılı Ceket Modelleri

Sonbahar Kiğılı Ceket Modelleri

Erkek giyim üzerine 1938 yılından beri faaliyet gösteren ve ülkemizde birçok mağazası bulunan Kiğılı, erkeklerin modasının kalbini oluşturan en köklü mağazalardan biri. Kendine de has tarzı ve kalitesiyle modayı yansıtan erkek ürünleri imal etmeye devam ediyor. 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonunu görücüye sunan Kiğılı erkek ceket modellerinde geçtiğimiz sezonun aksine baklava dilimi desenini ceketlerde çok fazla kullanmamış. Bu yıl çok daha sade, soft ve yumuşak renkler Kiğılı 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonunu oluşturan renklerdir.

Firmanın en beğenilen ürünlerinin başında kuşkusuz erkek ceket modelleri baş sırada yer almaktadır. Ceketler yanında gömlek, kravat, ayakkabı, pantolon, yelek tarzı birçok model ile karşımızda yer almaktadır.

Yeni sezonun Kiğılı ceket modellerinde sıkça kullanılan desenlerden oluyor. Büyük, küçük ve kabartmalı olarak kullanılan karelerle sıkılaştırılmış ceketlerde kış renkleri hakim, bu renkler; lacivert, beyaz, siyah, gri olarak karşımıza çıkıyor.

2016 Kiğılı erkek ceketleri düğmeli,  cepli, cepsiz, yakalı,  her zevke ve her tarza uygun birçok farklı model bulunuyor. Ayrıca hem sonbaharda hem de kışta kullanabileceğiniz kalınlıktaki ceketler sıklıkla kullanılmış. Özellikle kıyafetlerinizin veya gömleklerinizin üstüne rahatlıkla giyebileceğiniz ve çok fazla kalın olmayan, daha şık bir görüntü sunan orta incelikte ceket tasarlanmış. Bunun yanında dilerseniz internet sitemizden görmek veyahut size en yakın Kiğılı mağazamıza gelip denemek isterseniz sizleri bekliyoruz. Ceket modellerimizin size yakışacağını düşünüyoruz ve memnunuz.

Sonbahar Kiğılı Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan İpekyol Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İpekyol Ceket Modelleri, en güzel İpekyol Ceket Modelleri ve yeni İpekyol Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git