Sonbahar damatlık modelleri

Sonbahar damatlık modelleri

Her erkek için hayatındaki en önemli günlerden biri kuşkusuz düğünüdür. Bu büyük günde damatlık seçimi oldukça önemlidir. Damatlık seçerken fiziğiniz önemli olduğu kadar düğünün yapılacağı mekanda önemlidir. Ayrıca mevsim şartları düşünürek bir seçim yapmanız yerinde olacaktır. Sonbahar damatlık modelleri açısından bu sezon oldukça zengin tasarımlar mevcut.

Kışın habercisi olan sonbahar mevsiminde havaların giderek soğuduğunu düşünürsek daha ağır modelleri kullanmanın doğru olacağını söyleyebiliriz. Salon düğünleri bu mevsim için daha çok tercih edilir. Bu noktada şık bir smokin giyebilirsiniz. Smokinle beraber daha rahat edebileceğiniz bir damatlık için sezonun trendleri arasında olan üçlü takımları kullanabilirsiniz. Ceketinizi iliklemeden yeleğinizi göstererek şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Üçlü takımlarda siyah ve lacivert gibi koyu tonlar daha çok yakışmaktadır.

Damatlık seçiminde sadece kendinize göre bir karar almamalısınız. Aynı zamanda gelinlikle uyum sağlamanız ve bir bütün olmanız sizin ne kadar iyi bir çift olduğunuzu gösterecektir. Gelin buketiyle uyumlu aksesuarlar ile damatlığınızı tamamlayabilirsiniz. Özellikle yaka çiçeği olarak güz mevsiminin sembolü kahve tonlarında bir yaprak görünümde aksesuar kullabilirsiniz. Sonbahar damatlık modelleri için kol düğmeleride önemli olan aksesuarlardan biridir. Bu sezon siyah yada beyaz ceketlerin yakalarında zıt renklerde çizgi detayları sık kullanılıyor. Takım elbiselere çok yakışan kruvaze ceketler damatlıklarda da kendini gösteriyor. Kruvaze takımlar düğününüzde sizi çok havalı ve trend gösterecektir. Aynı zamanda fit bir görünüm verecektir.

Bir önceki yazımız olan Baharlık damatlık modelleri başlıklı makalemizde 2016 Baharlık damatlık modelleri, marka Baharlık damatlık modelleri ve rahat Baharlık damatlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git