Sırt Çanta Modelleri

Sırt Çanta Modelleri

Sırt çantaları yaz kış her dönem kullanılan çanta türleri arasındadır. Yaz günlerinde çiçekli modelleriyle, kış günlerinde ise deri modelleriyle gençler tarafından daha sık kullanılan çanta türlerinden biridir. Sırt çantalarında değişik metal objeler yada püsküller bulunabilir. Çiçekli sırt çantalarının yanı sıra; yaz günlerinde daha çok kullanılan çantalardan biride; kot sırt çantalardır. En güzel sırt çanta türleri içinde; leopar ve etnik desenli çantalarda gelmektedir. Bu çanta modelleri yine yaz günlerinin popüler sırt çantalarından biridir.

Sırt çantaları taşınma açısından daha elverişli olduğu için her zaman rahatlıkla kullanılır. Yaz günleri için neon renklerden meydana gelen sırt çantaları da bulunur. Bu çantalarda en sık kullanılan renklerden biride; pembedir. Yazlık sırt çantası modelleri içinde çizgili tasarımlarda yer almaktadır. Bu çizgili çantalar beyaz renk üzerine lacivert çizgi olarak karşımıza çıkar. Sırt çantaları arasında yıkanmış deriden yapılan çantalar kış günlerinin vazgeçilmez sırt çantaları arasında bulunmaktadır. Sırt çantaları kış mevsiminde daha büyük formlu tercih edilebilir. En tasarım sırt çantaları içinde; büyük çiçekli sırt çantaları da bulunmaktadır. Bu çantalar genellikle siyah üzerine kırmızı yada pembe çiçekli çantalardan oluşurlar. Ağzı büzgülü olan bu çantalar son derece kullanışlıdır. Yıkanmış deriden yapılan çantalarda metal yada zımba detayları da bulunmaktadır. Bu çantalar genellikle diğer sırt çantalarına göre daha pahalıdır.

2016 Sırt Çanta Modelleri

Bir önceki yazımız olan Hotiç Çanta Modelleri 2016 başlıklı makalemizde abiye Hotiç Çanta Modelleri 2016, deri Hotiç Çanta Modelleri 2016 ve Hotiç Çanta Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git