Sıradışı Gelinlik Modelleri

Sıradışı Gelinlik Modelleri

Aslında sıradışı gelinlik modelleri, genel olarak gelinlik kesimleri ile değil de, beraberinde kullanılan aksesuarlar ile ortaya çıkıyor. Ya da kullanılan tül kabartmalar, püsküllü etek detayları ile birlikte, gelin taçları, gelinlikleri sıra dışı bir özelliğe kavuşturabilir.

Fütüristik Gelinlikler

Oldukça sıra dışı modellerden bahsetmek gerekirse, fütüristik modeller bayanların görüşüne sunuluyor. Göğüs detaylarından başlayabiliriz. Oldukça şık fakat bir o kadar da ilginç tül ya da dantel kumaş kabartmaları ile ilk bilinenler arasında. Bunların yanı sıra, etek detaylarında kullanılan kesimler, kendini oldukça farklı gösterebilmesine yetiyor. Tabi ki lazer kesim ilginç modeller arasında en çok kullanılanlardan olmaktadır. Lazer kesim sayesinde, çok farklı kesim ve şekiller ortaya çıkarılabilirken, tüm bu modellere uzun ya da kısa modeller olarak da ulaşabilirsiniz.

Uzun gelinlik modelleri

Çok farklı dizayn özeliliğine sahip olan gelinlikler, uzun modellerden olabiliyor. Fakat bildiğiniz gibi belden aşağı uzanan modeller değil. Bacaklarınızı kapatması gereken bölümlerde en derin yırtmaçlar kullanılmış ve dekolteler oluşturulmuştur. Bu da gelinliklerin farklı bir havasını gün yüzüne getiriyor.

Kısa gelinlik modelleri

Yine en sıradışı gelinlik modelleri, mini modeller arasında olabilir. Fakat bu tasarımlar biraz farklı. Bir yanı kısa olan etek kesimleri, diğer yandan bakıldığında uzun bir model olarak karşınıza çıkıyor. Tabi ki asimetrik ve simetrik olarak bu kesimlere ulaşabilmek mümkün iken, farklı işlemeler de ilginçliklerini ortaya koyuyor.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git