Shotek Ayakkabı Modelleri

Shotek Ayakkabı Modelleri

Shotek ayakkabı modelleriyle bayanların beğenisini kazanan markalar arasındadır. Ayakkabı türleri içinde delikli ayakkabılar ve zımba detaylı günlük ayakkabı modelleri en çok tercih edilen ayakkabılar arasındadır. Shotek ayakkabı tasarımları içinde; bot ve stiletto gibi topuklu ayakkabı türleri de bulunmaktadır. Ayakkabı detaylarında daha çok özgün tasarımlar kullanan Shotek markası gümüş simli ve süet spor ayakkabıları ilede oldukça dikkat çekicidir. Aynı zamanda yılan derisi detaylara sahip olan günlük ayakkabıları sıklıkla tercih edilir.

Shotek ayakkabı modelleri içinde topuklu ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Bu ayakkabılar genelde; değişik renklere sahip olan ve yılan derisi, süet ve deri detaylarıyla bütün kadınların beğenebileceği ayakkabı türlerini içermektedir. Shotek ayakkabı türleri içinde yer alan yüksek topuklu ayakkabılar genellikle stiletto tarz ayakkabılardan meydana gelmektedir. Bilekten bağlamalı ve bir kaç renk detayına sahip olan ayakkabı türleri de bulunur. Siyah rugan ayakkabıların üzerinde bulunan pembe ve mavi gibi renk detayları siyah ayakkabıları daha hoş hale getirir. Bu ayakkabılarda genellikle rugan kullanılır. Bilketen bağlamalı Shotek ayakkabı türleri içinde de yılan derisi sıklıkla kullanılmaktadır. Leopar rugan karışımı ayakkabılar olduğu gibi, rugan sedef karışımı parlak ayakkabı türleri de bulunmaktadır. Uygun fiyatlarıyla bayanların beğenisini toplayan Shotek markasında günlük ve çeşitli spor ayakkabı türleri de bulunur.

2016 Shotek Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bay Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bay Ayakkabı Modelleri, kışlık Bay Ayakkabı Modelleri ve yazlık Bay Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git