Sevgililer Günü Elmas Takı Modelleri

Sevgililer Günü Elmas Takı Modelleri

Elmas takılar oldukça gösterişli ve kadınların ilgisini çeken takı modellerinden meydana geliyor. En çok kullanılan elmas takı modellerinden biride; elmas küpeler. Genellikle beyaz yada yeşil taşlardan meydana gelen elmas yüzükleri kadınlarınkulağında oldukça zarif görünüyor.

Elmas takı türleri içinde yer alan modellerden biride; elmas takı setleri. Takı setlerinin içinde; kolye, yüzük ve küpeler yer alıyor. Ortada bulunan bir nokta üzerinde çevrili olan beyaz parlak elmas taşlar takılara ayrı bir estetik kazandırıyor. Elmas yüzüklerin sade ve kibar modelleri olduğu gibi daha gösterişli olan modelleri de mevcut. Yeşil gibi farklı renklerin kullanıldığı elmaz yüzük çeşitlerinde damla modeli olan yüzük tipleri de yer alıyor. Elmas takılar arasında en fazla gösterişe sahip olan takı modeli; kolyeler. Gerdanlık tarzında olan kolyeler boynunuzun zarafetini daha fazla ortaya çıkaracak. Küçük taşlardan oluşan bu kolyelerin uç kısımları da sallantılı modellerden meydana geliyor. En güzel elmas takı modelleri içinde yer alan ince bilekliklerde bir zincir ve bu zincirin ortasında bir adet elmas taş bulunuyor. Bileklerinizi son derece güzel gösteren bu ince bilekliklerde yeşil ve beyaz taşlar kullanılabiliyor.

Elmas takı türlerinde kullanılan bir diğer yüzük rengi çeşidide; bordo renk yüzük çeşitleri. Parlak taşalrın bordodan oluştuğu yüzük çeşitleri bazı kolye modellerinde ortada parlak bir taş olarak kullanılıyor. Fakat en çok tercih edilen yine beyaz taştan meydana gelen elmas takı modelleri oluyor.

Sevgililer Günü Elmas Takı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Takı Modelleri, değişik Gümüş Takı Modelleri ve en güzel Gümüş Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sevgililer Günü Elmas Takı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. berkecan44 dedi ki:

    Modellemeleri çok farklı hiç bu kadar canlı takılar görmemiştim.

Sayfa başına git