Selin Ortaçlı Hamileyken 16 Kilo Aldım Dedi

Selin Ortaçlı Hamileyken 16 Kilo Aldım Dedi
4 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

Selin Ortaçlı, 2012 senesi içerisinde aşk yaşamaya başlamış olduğu sevgilisi Şahan Gökbakar ile geçtiğimiz mayıs ayı içinde nikah masasına oturmuş idi. Aralık 2015 tarihinde oğlu Deniz Efe’yi Dünya’ya getirmiş olan Selin Ortaçlı, önceki gün içerisinde Akmerkez’de görüntülendi. Selin Gökbakar’ın fit olan görüntüsü tartışmaları da birlikte getirdi.

41. haftada çekilmiş olan fotoğrafı sayfasında paylaşmış olan iki aylık anne, altına ise ”Bütün herkese dert olan kiloların konusuna bir açıklık getirmek istedim: Eşim ve de ben şuurlu, aklı selim olan insanlarız. Tabii ki içimde bir tane can taşır iken rejim ve detoks vs. gibi bencilce davranışları sergilemedim. Canım ne istemekte ise onu yedim, hiçbir şeyi aşermedim. Vitamin takviyesi almak istemediğimden dolayı sağlıklı bir şekilde beslenmeye, vitaminleri yediğim besinlerden almaya özen gösterdim. Tabii ki de kilo aldım. Hem de tam 16 kilo. Eşimin kastetmiş olduğu da sağlıklı olanın dışında bir kiloyu almadığım ve de göbeğim dışında pek bir fazlalığımın bulunmadığıdır. Bu ise benim şansım. Şayet aksi birşey de olsaydı, sağlıkla bebeğimizi kucağımıza aldıktan sonrasında aldığım gibi verebilirdim evelallah. Herkes aydınlatarak, içine dert olan şeylere birazcık derman bulabildi ise ne mutlu bana…” şeklindeki notunu düştü.

Şahan Gökbakar ise, Instagram üstünden eşinin soyadının artık ”Gökbakar” şeklinde kullanılmasını istedi. Ünlü komedyen ayrıca sayfasına ”Benim hanımın soyadı evlenince değişti. Selin Gökbakar oldu. çokta güzel oldu. Bundan sonrası içinde buna dikkat edelim. Öyle yok artık eski soyadını falan kullanmayın bize..” şeklindeki notu düştü.

Bir önceki yazımız olan Emre Sertkaya Açıklama Yaptı başlıklı makalemizde emre sertkaya, o ses türkiye ve twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git