Sarar Ceket Modelleri

Sarar Ceket Modelleri

Sarar ceket modelleri erkeklerin severek giydikleri ceket türleri içinde bulunur. Blazer ceketlerden günlük ceketlere kadar pek çok model bulunan tasarımlarda renklerde bir o kadar farklıdır. Lacivert, mavi ve siyah en çok kullanılan erkek ceket renkleri arasındadır. Sarar ceket türleri gündelik kullanım için olan tek düğmeli lacivert ceketler kot pantolonlarla uyum içinde giyilebilen ceketler arasındadır. Kahverengi ceketler yine bu ceketler arasında yer almaktadır. Buz mavisi ceketlerde yaz günleri giyilebilen ceket türleri içindedir. Yanda çift cep detayına sahip olan ceketler genellikle takım elbise ceketleri arasında bulunmaktadır. Bu ceketlerde gri ve koyu gri gibi renkler sıklıkla kullanılır. Gri ve lacivert blazer ceketlerin yanı sıra bordo blazer ceket türleri de bulunmaktadır. Bej ceket türleri de farklı modelleri ile günlük olarak kullanılan ceketlerdendir. Yaka kısımları düğme detayına sahip olan bej ceketler keten pantolonlarla bir arada kullanılabilir.

Sarar ceket tasarımları arasında kareli detaylara sahip olan ceketlerde bulunur. Siyah kareli ceketler klasik kıyafetlerle bir arada kullanılabilir. Bu ceket türleri genellikle koyu gri ve siyah gibi renklerden meydana gelir. Bunun yanında ince çizgi detaylara sahip olan ceketlerde yer almaktadır. Boyuna çizgiler belli belirsiz görünümleriyle ceketlere hoş bir hava kazandırırlar. Üstelik bu ceketler spor kıyafetlerle de bir arada kullanılabilirler.

2016 Sarar Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Ceket Modelleri, çocuk 2016 Deri Ceket Modelleri ve erkek 2016 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git