Salık Saç Modelleri

Salık Saç Modelleri

Saçlarınızı daima toplu olarak kullanıyorsanız farklı saç modellerini deneyerek imajınızı değiştirebilirsiniz.

Hangi farklı saç modelini kullanmalıyım diyorsanız; salık saç modelleri size fikir verecektir. Saçlarınızı salık olarak kullanmak istiyorsanız dalgalı modeller tercih edebilirsiniz. Dalgalı modeller haricinde kullanabileceğiniz salık saç tiplerinden biride; düz saçlardır. Özelliklede ince telli ve yoğun olmayan saçlara sahipseniz düz salık saç tiplerini deneyebilirsiniz.

Saçlarda farklı modeller kullanmak stilinizde de yepyeni bir görünüm sergilemenizi sağlar. Salık saç modelleri içinde en sık kullanılan modeller arasında; küt saç modelleri de yer almaktadır. Küt saçlarınızı salık halde kullanarak gündelik bir saç şekli olarak kullanabilirsiniz. Salık saçlarınızla birlikte daha havalı bir görünüm sergilemek istiyorsanız bele kadar uzanan salık saçlar kullanabilirsiniz. Saçlarını daima toplayarak kullanan kadınlar için salık saçlar farklı bir alternatif sunarlar.

Salık saç tiplerinden biride; yana doğru alınmış kabarık salık saçlardır. Maşa ile hareketlendirilen salık saçlar yan tarafa doğru alınarak romantik bir saç stili elde edilir. Bu saç tipleri genellikle abiye saç tipleri arasında yer alır. Aksesuarlarla hareketlendirilmiş olan salık saç tipleri de kadınlar tarafından sıklıkla kmullanılır. Yapma çiçekler, taçlar ve inciler salık saç tipleri üzerinde rahatlıkla kullanılan aksesuarlardandır. Saçlarınızı salık bırakarak renkli bantlar takıp kendinizi gündelik stil için hazır hale getirebilirsiniz. Saçlarda yapılan minik örgüler salık saç şekillerinde sıklıkla kullanılır.

Salık Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git